28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Майкл Дуглас і Скарлетт Йоганссон виявилися далекими родичами

Майкл Дуглас і Скарлетт Йоганссон виявилися далекими родичами
Фото: Bryan Bedder/Cindy Ord/Getty Images

Американські актори Майкл Дуглас та Скарлетт Йоганссон виявилися далекими родичами. Про це Дуглас дізнався у програмі "У пошуках свого коріння", здавши генетичні матеріали для аналізу. Про це пише People.

В епізоді проєкту ведучий Генрі Луїс Гейтс-молодший розповів, що артисти мають однакові гілки ДНК на чотирьох різних хромосомах. Гілки акторів йдуть від материнської лінії Скарлетт, яка "сягає корінням в єврейські громади Східної Європи". Примітно, що сам Майкл Дуглас, як і його батько, мають предків родом з України.

- Ви жартуєте? О, це чудово. Добре. Це круто. Це так круто, - відреагував помітно шокований Дуглас. - Це неймовірно. Що ж, з нетерпінням чекаю на наступну зустріч зі Скарлетт!

Дуглас - перша дитина акторів Кірка Дугласа та Діани Хілл. Його дідусь та бабуся по батьківській лінії були євреями, які емігрували до Америки. У свою чергу мати Скарлетт Йоганссон народилася в єврейській родині, чиї предки втекли з Польщі та Російської імперії. Родичка актриси спочатку мала прізвище Шламберг, тому Йоганссон ідентифікує себе як єврейка. Батьки актриси познайомилися у Данії, де на той час проживала її мати.

Раніше завдяки зйомкам шоу "У пошуках свого коріння" багато знаменитостей виявили, що у них є родинні зв'язки: раніше, наприклад, схожі ДНК знайшли в Едварда Нортона та Джулії Робертс, Керрі Вашингтон зрозуміла, що була зачата від донора сперми, а Віола Девіс дізналася, що вона родичка Аніти Хілл.