20 травня
Завантажити ще

Зірка "Беверлі-Гіллз, 90210" Габріель Картеріс підтримала Україну і звернулася до світу через війну

Зірка
Фото: Dia Dipasupil/Getty Images

Американська акторка та президент Гільдії кіноакторів США Габріель Картеріс записала звернення до українців через війну РФ. Зірка серіалу "Беверлі-Гіллз, 90210" підтримала наш народ у боротьбі проти російських окупантів. Відео було розміщено в соцмережах фандрейзингової платформи UNITED24.

- Я тут, щоби звернутися до українського народу. Я хочу, щоб ви знали, що ви не самі. Люди в усьому світі бачать, з якою хоробрістю та силою ви боретеся, захищаючи наші спільні цінності – демократію та свободу, – сказала актриса.

Артистка також закликала цивілізований світ не забувати про вторгнення РФ до України та попросила лідерів з інших країн допомогти нашому народу вистояти.

- Людям в усьому світі, які бачать це відео: благаю вас, зверніться до своїх лідерів. Будьте з нами і допоможіть зупинити це безумство, поки не пізно. Ви запитаєте: "Як допомогти?" Ви можете жертвувати кошти на українські ініціативи, такі як UNITED 24. Разом ви можете допомогти покласти край корупції та репресивному режиму, який контролює Росію та загрожує миру в усьому світі. Якщо не зараз, то коли? Якщо не ми, то хто? Дякую вам, – наголосила зірка.

Картеріс 63 роки. У серіалі "Беверлі-Гіллз, 90210" вона зіграла героїню Андреа Цукерман. Її також знають за ролями у проєктах "Бетмен майбутнього" та "Виховання Каїна".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від UNITED24 (@u24.gov.ua)

Новини по темі: Актриса