24 липня
Завантажити ще

Наталія Фаліон з "Лісапетного батальйону" розповіла про онуку, яка пережила онкологію

Наталія Фаліон з
Фото: facebook.com/natalia.falion

Солістка "Лісапетного батальйону" Наталія Фаліон вперше розповіла про тяжку недугу, яку поборола її онука. В інтерв'ю Коротко про зірка зізналася: дочка сина від першого шлюбу пережила чотири операції через онкологію і нині живе зі штучним коліном.

- Ми пережили велику трагедію – пережили онкологію, у неї було чотири операції, видаляли саркому, у неї штучне коліно. Їй уже не до пісень, – уточнила Наталя. – Така вона, молодь. Христинка – дочка мого сина від першого шлюбу, але щоліта, а їй уже буде 21, вона приїжджала до мене у село. А ми ж концертуємо, тому я пошила їй такий самий костюм, як у нас, і вона з нами маленькою співала на сцені. З роками вона вже трохи соромиться. У неї є голос, але вже немає тієї жилки, як раніше.

За словами артистки, незважаючи на тяжкий період у житті, Христина продовжила навчання в університеті і цього року здобуде ступінь бакалавра. Сім'я придбала дівчині протез для того, щоб вона могла вільно пересуватися.

- Але вона молодець, закінчує бакалавра, чотири роки провчилася в університеті ім. Б. Грінченка у Києві. Спочатку їй була цікава письменницька діяльність, а зараз щось не дуже, – наголосила Фаліон. - Для мене найважливіше, що ми врятували її життя, що вона подолала цю страшну хворобу. Вона сильна дівчинка. Інша, можливо, розклеїлася б. Це все-таки саркома, це не нарив на пальці, а чотири складні операції. Вже й протез їй змінили на трохи більший. Вона ще знаходить у собі сили й жартувати. Може, вони трохи й легковажні. Ми дуже хотіли б, щоб вони були схожі на нас. Але вони ніколи не будуть такими, як ми. Вони вже мають своє бачення, свої уподобання, свій TikTok, свої приколи.

Наталія Фаліон - одна із засновниць гурту "Лісапетний батальйон", який здобув популярність у травні 2013 року після перемоги у шоу "Україна має талант". У 2019 році Фаліон зізналася, що втратила сина, а через два роки від коронавірусу помер другий чоловік зірки.