21 травня
Завантажити ще

Солістка "Лісапетного батальйону" розповіла про спілкування із сім'єю покійного чоловіка

Солістка
Фото: kg.ua/

Солістка колективу "Лісапетний батальйон" співачка Наталія Фаліон розповіла, що після смерті другого чоловіка потоваришувала з його сестрою, а от колишня дружина на похорон не приїхала. 

- Не приїхали, я запрошувала, сказала, що не кусаюся. Приїжджала сестра чоловіка, ми потоваришували, зідзвонюємося щодня. Вона з Харкова, розповідає про події, я хвилююся, адже це частина мого життя, але що поробиш - кожному своє, - говорить співачка в програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV».

Чоловік співачки Сергій помер від коронавірусу 30 вересня 2021 року, а незадовго до того Фаліон втратила сина. 

- Дуже важко, коли тебе залишає людина, до якої ти нарешті звикла, з якою почувалася захищеною, як ніколи. Як щастя пропало. Але я вже втратила сина, я цю втрату дуже болісно пережила, і втрату коханого теж. Жінки дуже сильні, чоловіки ще позаздрять, ми завжди стаємо на ноги. Ми не ламаємося, лише можемо трішки зігнутися. Ніколи сумувати, є обов’язок життєвий, люди, які на тебе дивляться, на твої біль і радість. Нехай бачать тебе радісною, а біль залишиться для подушки, для ночі, коли ти сама, думки повертають тебе до щасливих і тяжких днів, - говорить артистка.

В інтерв'ю "КП в Україні" Фаліон розповідала, що смерть чоловіка хоч і переживала тяжко, але не показувала цього. Плакала тільки тоді, коли ніхто не бачить.

Фото: Instagram.com/nataliafalion/

Фото: Instagram.com/nataliafalion/