23 травня
Завантажити ще

Юлія Саніна на YouTube-шоу Тіни Кароль переспівала українській хіт 1959 року

Юлія Саніна на YouTube-шоу Тіни Кароль переспівала українській хіт 1959 року
Фото: instagram.com/the_hardkiss

Фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна записала джаз-кавер на трек композитора Ігоря Поклада "Коханий", випущений понад 60 років тому. Нову версію пісні артистка презентувала у рамках авторського проєкту Тіни Кароль "Дім звукозапису" у YouTube.

- Я хотіла пісню, яка підходила жіночому виконанню, яка була б світлою. Тому що я звикла співати драматичніші пісні про якесь важке, нерозділене кохання, почуття. А зараз мені хочеться чогось світлого. І ця пісня настільки "позитивно закохана". Про кохану людину, і настільки присвячена комусь, що мені хочеться такого настрою, – пояснила свій вибір треку Саніна. - Я давно не виступала з такою кількістю музикантів, які будуть зі мною на сцені та запишуть це все. З оркестром я співала дуже давно. Я хочу зробити все круто, щоб вони похвалили мене по-музантськи, по-джазовому, щоб зацінили, що я ще не втратила свої джазові скіли (навички. – Авт.).

Поклад створив мелодію у 1959 році у віці 18 років, а текст пісні написав лікар швидкої допомоги, автор віршів Ігор Барах. Вперше цю композицію виконав Костянтин Огнєвий у 1963-му, а згодом жіночу версію пісні записала солістка гурту "Мрія" Ліна Прохорова.

- Це була мелодія пісні, яка мені дуже сподобалася, і я сказав, що спробую написати [слова]. Я їхав автобусом, мелодія звучала у мене в голові. І раптом... Кохана. І можу зізнатися чесно, що навіяла мені цю назву моя дружина. Я досі її дуже люблю, а тоді любив ще більше. І життя мені довело, що "Кохана" залишилася по-справжньому кохана, - розповідав про створення віршів до пісні Ігор Барах.

"Дім звукозапису" - це сучасне прочитання форматних вокальних шоу для аудиторії YouTube. Особливістю проєкту Тіни Кароль є те, що запрошена зірка має заспівати обрану для неї пісню наживо і з першого дубля. Наступного дня після виходу епізоду кавери артистів з'являться на всіх платформах. Таким чином співачка разом із гостями дасть "нове життя" несправедливо забутим українським пісням. Це не перший музичний проєкт Кароль за участю колег. У серпні 2021 року, до 30-річчя Дня незалежності України, виконавиця записала альбом "Молода кров" із новачками шоубізнесу. У платівку увійшли дуетні пісні з Wellboy, LATEXFAUNA, Alina Pash, САМНАСАМ, Ivan Navi, NIKITA LOMAKIN та гуртом KAZKA.

Новини по темі: Тіна Кароль The Hardkiss