21 травня
Завантажити ще

Санта Дімопулос розлучається з чоловіком після одинадцяти років шлюбу

Санта Дімопулос розлучається з чоловіком після одинадцяти років шлюбу
Фото: instagram.com/santadimopulos

Співачка та бізнесвумен Санта Дімопулос розлучається з чоловіком Ігорем Кучеренком після одинадцяти років шлюбу. Про це артистка повідомила в Instagram, опублікувавши архівні знімки пари. За словами Дімопулос, рішення про розрив стосунків подружжю далося нелегко, проте це їхній усвідомлений вибір.

- Наша гарна історія в 11 років добігла кінця. Без драми, без потрясінь та без образ. Ми залишаємось рідними людьми, батьками та справжніми друзями. На жаль, незважаючи на відданість та любов один до одного, ми не змогли зберегти можливість рухатися далі разом. І це нелегко було прийняти попри те, що це був свідомий вибір. Я вдячна за неймовірну дочку, безумовну любов, сім'ю, підтримку, безцінні моменти та всю прекрасну частину спільного шляху. Це назавжди буде для мене величезною цінністю, - уточнила Санта.

Артистка додала, що наразі проживає болісний період, але намагатиметься зробити все, щоб перехід на новий життєвий етап був максимально безболісним для її дітей.

- Мені не вистачало сміливості написати про це раніше, бо навколо стільки болю, втрат і турбот, що наша здається недоречною... Але щоб уберегти себе та близьких від обговорень та зайвих питань я вирішила бути чесною до кінця і, як публічна людина, розставити всі точки. Так, це болісний період, коли я почуваюся вразливою і через втрату старих сенсів та опор шукаю нові шляхи до своєї душі. Це велика відповідальність перед дітьми. Я зроблю все, щоб цей перехід на новий життєвий етап був максимально безболісним для них. Незважаючи на це, я в хорошому контакті зі справжньою собою і я не маю сумнівів, що все на краще, - підкреслила зірка.

Санта вийшла заміж за співзасновника мережі спортивних клубів Sport Life Ігоря Кучеренка у 2013 році, а через шість років у пари народилася дочка Софія. Для Дімопулос це був другий офіційний шлюб після розлучення з бізнесменом Володимиром Самсоненком. У артистки також є син Даніель від ексбойфренда Андрія Джеджули, з яким зустрічалася з 2007-го по 2010 рік.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Santa Dimopulos (@santadimopulos)