21 травня
Завантажити ще

Санта Дімопулос розповіла, що її 15-річний син обрав поїздку до України замість відпочинку на Балі

Санта Дімопулос розповіла, що її 15-річний син обрав поїздку до України замість відпочинку на Балі
Фото: instagram.com/santadimopulos/

Колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Санта Дімопулос розповіла, що її 15-річний син Даніель приїхав у грудні до України замість відпочинку на Балі. Хоча ексспівачка хвилювалася за безпеку сина, проте не перешкоджала його рішенню. Про це Санта написала у відповідь на питання підписників в сторіз інстаграм.

- А як я могла не відпустити? Він вже доросла людина, яку я дуже люблю, поважаю і до якої прислухаюся. Він скучив за батьківщиною, за Києвом, за татом, за бабусею, за друзями. Чи була я у захваті від цієї ідеї? О, ні. Але я відчувала, що все буде добре, хочі інколи і були безсонні ночі (коли прилітало). І я дуже хотіла, щоб він поїхав з нами на Балі, та він вирішив інакше. | він щасливий, що нарешті вперше з початку війни побував вдома, - заявила Дімопулос.

В Україні Даніель проводив час зі своїм батьком - телеведучим Андрієм Джеджулою. Хлопець відвідав зруйновані окупантами Бучу та Ірпінь та написав в інстаграмі про злочини російських терористів.

Дімопулос відпочивала на Балі з чоловіком Ігорем Кучеренком і донькою Софією. З початку повномасштабного вторгнення ексспівачка проживає за кордоном.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Daniel Dzhedzhula (@daniel_d2008)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Santa Dimopulos (@santadimopulos)