21 травня
Завантажити ще

Санта Дімопулос показала будинок дитинства, який рідний дядько незаконно відібрав у її мами

Санта Дімопулос показала будинок дитинства, який рідний дядько незаконно відібрав у її мами
Фото: instagram.com/santadimopulos

Співачка Санта Дімопулос у соцмережах показала будинок, який незаконним шляхом привласнив собі її рідний дядько. У сторіс Instagram артистка розповіла, що в дитинстві любила проводити час у бабусі та дідуся, насолоджувалася квітучим садом та городом, проте тепер двір у напіврозрусі. За словами Санти, після смерті бабусі й дідуся житло мало перейти у власність її мами та її рідного брата, але той підробив підпис у документах і продав будинок.

- Мало хто знає цей мій біль. Це будинок моєї бабусі. Дім, який вони з дідусем побудували своїми руками, де я проводила чимало часу в дитинстві. Я досі пам'ятаю нашу шовковицю, красиві й пахучі дерева яблуні, під якими я любила мріяти, бабусин город із полуницею, ягодами, картоплею. Нашу альтанку, де вона розповідала мені історії своєї молодості. Після смерті вона заповідала його своїм дітям - моїй мамі та її братові. Він обманом, підробивши її підпис, продав будинок. Його вже немає в живих. Те, що зробили ці люди, видно на фото, - зауважила Санта.

Сім'я Дімопулос багато років намагається повернути собі будинок через суди, але рішення досі не ухвалено. Виконавиця шкодує, що свого часу приділяла мало уваги невирішеній проблемі.

- Ми у судах понад 10 років, і незважаючи на те, що є офіційний документ про те, що підпис підроблено, суд так і не ухвалив жодного рішення. Чому? Чекають на гроші. А я принципово їх не дам, тому що будинок за законом наш. Це було квітуче, красиве і чарівне місце. Зараз це перетворили на гадючник. Я приїхала сюди вперше за багато років, мабуть, настав час. Болить, – уточнила співачка. - Мені шкода, що раніше я не була зрілою і сильною настільки, щоб узяти це у свої руки. Це я до чого? Лише заглиблюючись у себе, займаючись своїм духовним розвитком, до нас приходить те, що істинно важливо. Наш рід, наші предки, наші спогади - це нескінченна сила і джерело. Бережіть це завжди.

Раніше артистка зізналася, що змінила дані в офіційних документах, взявши собі звичне ім'я Санта та по батькові Ігорівна – на честь біологічного батька. З початку повномасштабного вторгнення сім'я Санти Дімопулос жила у Франції та в Монако, але нещодавно разом із чоловіком та дітьми вона переїхала до Дубая, де віддала 4-річну доньку Софію до школи.

Фото: instagram.com/santadimopulos

Фото: instagram.com/santadimopulos

Фото: instagram.com/santadimopulos

Фото: instagram.com/santadimopulos

Новини по темі: Санта Дімопулус