22 травня
Завантажити ще

Ведуча "1+1 Марафон" Соломія Вітвицька розповіла, як закрутила роман із військовослужбовцем ЗСУ

 Ведуча

Ведуча "1+1 Марафон" Соломія Вітвіцька розповіла, як зустріла нове кохання після розлучення. Наприкінці лютого журналістка опублікувала у соцмережах кадр, на якому позує в обіймах чоловіка - військового на ім'я Олексій Ситайло, і зізналася йому в коханні. У програмі "Пісня мого життя" Вітвіцька поділилася, що їхні стосунки з Олексієм розпочалися завдяки волонтерству, хоча до повномасштабної війни вони кілька разів бачились у спільних компаніях. Обранець телеведучої одного разу написав їй із запитом про допомогу для його батальйону.

- Наразі моє серце не вільне, обранця звуть Олексій, він служить у ЗСУ. І саме це нас і звело, бо до повномасштабної війни ми бачилися, можливо, двічі на днях народження спільних друзів, але, в принципі, не спілкувалися. Коли його підрозділу були потрібні генератори, ще якісь речі, він до мене звернувся як до волонтера. Я багатьом військовим допомагаю і допомагала, постійно перебуваю на зв'язку, бо постійно виникають нові запити. Коли Олексій поїхав на Бахмутський напрямок, я його підрозділу та іншим привозила допомогу. Кохання - це почуття, яке нас окрилює, надихає, і невідомо ніколи, де ти його зустрінеш. Передбачити нічого неможливо, але так сталося. Ми нічого не планували, але почуття спалахнули, – розповіла Соломія.

Вітвіцька наголосила, що через службу коханого зустрітися особисто у них не завжди виходить, тому вони підтримують стосунки на відстані в месенджерах або по відеозв'язку.

- Він мав дві важкі контузії. Коли він повернувся на ротацію, то проходив лікування. За рішенням ВЛК - відпустка. Лікарі рекомендували термальні води, ми обрали Закарпаття. Ми мали просто можливість побути разом. І я зараз розумію багатьох українок – дуже важко жити на відстані, особливо коли все ще у такому "цукерково-букетному" періоді. Дуже чекаю на нього з перемогою додому і сподіваюся, що вона буде якнайшвидше, - підсумувала ведуча.

До зустрічі з Олексієм Вітвіцька вісім років прожила у шлюбі з колегою Владом Кочатковим. Пара повідомила про розлучення у лютому 2021 року. За словами журналістки, причиною розриву стало непорозуміння. Подружжя намагалося врятувати шлюб, зверталося за допомогою до психолога, але розлучилося напередодні Нового року.

Новини по темі: телеведучий Відносини