Завантажити ще

Акторка Ірина Гатун розповіла, хто з колег допоміг їй потрапити до "Жіночого кварталу"

Акторка Ірина Гатун розповіла, хто з колег допоміг їй потрапити до
Фото: instagram.com/zhenskiykvartal_official

Акторка театру імпровізацій "Чорний квадрат" Ірина Гатун зізналася, хто із колег по сцені допоміг їй потрапити до складу "Жіночого кварталу". В інтерв'ю "ЖВЛ" артистка розповіла, що цьому посприяв її друг Володимир Шумко, який тривалий час умовляв продюсерів звернути на неї увагу.

- Я знаю, що Вова пройшов великий шлях [для того, щоб я стала актрисою "Жіночого кварталу"]. "Прийдіть подивіться".... "Ну там щось є".... І Валера Жидков приходив до мене на спектакль. Йому все сподобалося, – поділилася Ірина.

Спочатку Гатун запрошували на зйомки як запрошену акторку, проте пізніше вона стала резиденткою шоу. При цьому, за словами Ірини, вона одразу поставила продюсерам дві умови, з якими вони погодилися:

- Були дві умови. Ну як умови... було два питання: що я не залишаю трупу театру "Чорний квадрат" і що я не приходжу на чиєсь місце, - зазначила акторка.

Раніше в інтерв'ю "КП в Україні" Ірина розповідала, що не готова змагатися з колегами з шоу та "йти по головах" заради ролі в одному з номерів.

Новини по темі: Актори жіночий квартал