20 червня
Завантажити ще

Єфросиніна та Соловій за донат покажуть повну версію суперечки під час інтерв'ю

 Єфросиніна та Соловій  за донат покажуть повну версію суперечки під час інтерв'ю
Фото: Колаж KP.UA

Телеведуча Маша Єфросиніна та співачка Христина Соловій на тлі скандалу анонсували у соцмережах збір коштів на допомогу бійцям в Авдіївці. Натомість Маша та Христина пообіцяли показати, чим закінчилася їхня словесна суперечка за відповідальність артистів про розмиття культурних кордонів із Росією.

- В українському соціумі завжди має бути місце діалогу. Ми по-різному проживали і проживаємо це життя, маємо різний досвід та погляди. Але ворог у нас — спільний — рос/я. Тому вперше в історії українські срачі будуть працювати на нашу спільну перемогу. Якщо зберемо 1 мільйон гривень на реабілітацію поранених бійців 3 штурмової бригади в Авдіївці, покажемо вам, чим закінчилась наша дискусія. Так що донатьте, і у всіх своїх суперечках та коментарях в інтернеті не забувайте, хто наш справжній ворог, – зазначено у їхньому спільному пості.

Йдеться про інтерв'ю співачки Марії Єфросиніної, під час якого між гостею та ведучою виникла суперечка. Співачка зазначила, що люди, які "намагалися сидіти на двох стільцях і розмивали кордони, мають кров на руках", і дорікнула цим і Маші Єфросиніній. Ведуча у відповідь назвала Соловій лицеміркою, бо та говорить про толерантність до чужих помилок, але насправді її немає. Маша також висловила думку, що артисти створювали продукт російською мовою, тому що на той момент на це був "запит аудиторії". У випуску їхню сварку перебили заставкою.

Після виходу інтерв'ю Соловій пояснила, що, говорячи про "кров на руках", мала на увазі саме артистів, а не всіх тих, хто говорив російською мовою. У свою чергу Єфросиніна записала відеозвернення, в якому попросила українців припинити срачі про минуле.

Карта для пожертвувань:

5375411216561279 або за посиланням.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Христина Соловій (@soloviyka)