20 червня
Завантажити ще

Зеленська, Харлан та Єфросиніна стали переможцями премії Women of Impact від журналу Elle

Зеленська, Харлан та Єфросиніна стали переможцями премії Women of Impact від журналу Elle
Фото: elle.ua

Перша леді України Олена Зеленська, телеведуча Маша Єфросиніна та фехтувальниця Ольга Харлан стали лауреатами премії Women of Impact від журналу Elle. Церемонія вручення нагород відбулася напередодні у Києві. В інтернет-голосуванні, яке проходило на сайті видання до 1 березня 2024 року, взяло участь понад півмільйона людей.

У категорії "Волонтерство" видання відзначило Тату Кеплер, яка займається медичною допомогою військовим із 2014 року. Нагороду за "Реабілітаційну медицину" здобула співзасновниця реабілітаційного центру Superhumans Center Ольга Руднєва. У номінації "Інформація та медіа" редакція виділила фотографа Владу Ліберову, а співзасновниця Українського тижня моди Ірина Данилевська отримала нагороду за "Популяризацію креативного іміджу України за кордоном".

Найкращою "Гуманітарною ініціативою та громадською організацією" за підсумками голосування став "Фонд Маша", створений у 2020 році Машею Єфросініною та Оксаною Нечипоренко, а фехтувальниця Ольга Харлан отримала нагороду у категорії "Спортивні досягнення".

- Друзі, привіт. Я вам усім хочу подякувати за те, що ви вивели проєкт "Незламна мама", "Фонд Маша", мені та мого партнера Оксану Нечипоренко в лідери в номінації "Гуманітарна ініціатива та громадська організація". Насправді, я дуже вдячна організаторам журналу за те, що вони оминули лексику "переможець", "лауреат", "лідер", бо все це умовно. Усі жінки, які сьогодні отримали свої нагороди і ті, хто був номінований, заслуговують просто на підтримку та визнання, тому що вони, як я сказала сьогодні зі сцени, роблять це НЕ за нагороди, але вам усім я особисто хочу подякувати за підтримку, - сказала у сторіс Instagram Маша Єфросиніна.

Крім того, першу леді України Олену Зеленську було відзначено спецнагородою за особистий внесок у приверненні уваги світової спільноти до війни в Україні, а солдат і фотохудожниця Ірина "ІЅку" забрала премію в номінації "Жінки військові".

Захід проходив у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Його відвідали співачка Джамала, телеведуча Леся Нікітюк, головний редактор "Української правди" Севгіль Мусаєва, співзасновниця Українського тижня моди Ірина Данилевська, дизайнер Катя Сільченко, військовий фотокореспондент Влада Ліберова та інші. Ведучою вечора стала Маша Єфросиніна, а за музичний супровід відповідали Заслужена артистка України, скрипалька Богдана Півненка та Koya.

Women of Impact – міжнародна премія, заснована мережею видань ELLE. Вона створена з метою віддати шану сильним, незламним жінкам та відзначити впливових особистостей, які присвячують своє життя соціально важливим ініціативам. Лауреатами премії стають жінки з різних сфер у шести категоріях, таких як волонтерство, реабілітаційна медицина, популяризація креативного іміджу України за кордоном, інформація та медіа, гуманітарні ініціативи, спортивні здобутки.

Фото
Фото
06 Березня21:00