Завантажити ще

Єфросиніна після суперечки із Соловій закликала припинити "сратися про минуле"

 Єфросиніна після суперечки із Соловій закликала припинити
Фото: скриншот видео youtube.com/Маша Єфросиніна

Телеведуча Маша Єфросиніна прокоментувала суперечку з Христиною Соловій під час останнього інтерв'ю про розмиття культурних кордонів із Росією. У відеозверненні Instagram Єфросиніна закликала українців "відходити від срачів про минуле" та зосередитись на майбутньому.

- Ми з вами - і ті, хто мене поважає і ті, хто ненавидить - всі сьогодні абсолютно згодні з тим, що ми по горло захлинаємося в срачах. І мені б хотілося запропонувати відходити хоча б від срачів про минуле. Ображати одне одного за те, що було в минулому, за що ми вже всі зробили свої висновки, пропрацювали помилки. Існуємо, працюємо, живемо та боремося за свою ідентичність, правду. Досить сратися про минуле. Я пропоную більше зосередитись на сьогоденні, на майбутньому. Там також є місце дискусіям, повірте. І їх багато. Але це призведе до того, чого ми прагнемо. До вибудовування критичного мислення і до демократичної держави, де кожен має свій голос, але може поважати опонента і чути його думку, говорити свою. Тому подивіться, будь ласка, інтерв'ю. Закликати коментувати вас не буду. Ви й так це робите. Не забувайте, що ми люди, – уточнила Маша.

Інтерв'юер наголосила, що героям своїх випусків завжди дає можливість висловитися, навіть якщо їхні думки вона не поділяє та не підтримує.

- Ви дуже вражені тим, що ми залишили у випуску нашу з Христиною жорстку принципову суперечку. Мовляв, Єфросиніна, ти ж авторка каналу, ти можеш це видалити. Це прикро читати. Прикро, тому що ви таке припускаєте. Я завжди декларувала свою позицію щодо того, що у мене на каналі мають звучати реальні думки реальних людей, навіть якщо ці думки я не поділяю, з ними не погоджуюся. Як громадянка України, як людина. Але я точно не мовчатиму, якщо, на мій погляд, вони перетинають мої особисті "червоні лінії" або мої особисті принципи. Я завжди це показувала, відповідала і на це відповідатиму. Адже тільки так ми можемо вибудувати демократичні медіа у європейській країні, за яку ми боремося, - наголосила вона.

Під час останнього інтерв'ю співачка Христина Соловій сказала про кров на руках тих культурних діячів, які розмивали кордони з Росією, зокрема дорікнула у цьому й Маші Єфросиніній. Між Соловій та ведучою виникла суперечка, під час якої Маша заявила, що артисти створювали російськомовний продукт, бо був попит аудиторії на це. У свою чергу після інтерв'ю Христина Соловій подякувала Маші за "вибір відбутися сьогодні в україномовному просторі".

Фото: instagram.com/mashaefrosinina

Фото: instagram.com/mashaefrosinina