Завантажити ще

Єфросиніна не спілкується із сестрою, Різатдінова – з мамою, Подкопаєва – з кумою

Єфросиніна не спілкується із сестрою, Різатдінова – з мамою, Подкопаєва – з кумою
Фото: Instagram.com/anna_rizatdinova/

Загарбницька війна Росії проти України спричинила велику ревізію у наших стосунках, відсіявши не тільки далеких родичів, але й тих, кого ми вважали найріднішими. Як наші зірки переживають цей болісний досвід – в їхніх історіях.

Маша Єфросиніна звела спілкування з сестрою до нуля

Маша Єфросиніна завжди говорила, що її молодша сестра Єлизавета їй не просто сестра, а найкраща подружка. Проте війна внесла корективи в їхні стосунки. В інтерв’ю YouTube-каналу «Розмова» Єфросиніна зізналася, що майже не спілкується з Лізою, яка живе у Москві.

- Скажу чесно, як є. Наше спілкування з Лізою наразі зведено майже до нуля, - прокоментувала телеведуча.

Розповідати подробиці Маша не стала, зазначивши, що їй боляче говорити на цю тему.

- Далі це вже буде перетин тих кордонів, за які відповідаю не лише я, а й вона і вся наша родина. Це для нас дуже важка тема, - додала вона.

Єлизавета була одружена з Андрієм Ющенком, сином експрезидента Віктора Ющенка. У 2014-му вона вдруге вийшла заміж за московського бізнесмена Сергія та переїхала до Росії.

Маша Єфросиніна зізнається, що їй дуже боляче говорити про стосунки із сестрою. Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/

Маша Єфросиніна зізнається, що їй дуже боляче говорити про стосунки із сестрою. Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/

Анна Різатдінова не впізнає свою маму

Війна зруйнувала і родину бронзової призерки Олімпійських ігор-2016 Анни Різатдінової. Після повномасштабного російського вторгнення в Україну гімнастка майже перестала спілкуватися з мамою. Оксана Різатдінова - президент Федерації художньої гімнастики в окупованому Криму і виступає проти усунення російських та білоруських спортсменів від змагань.

- Ми сварилися, кидали слухавки, я кричала на маму. Я сказала їй, що ми більше не бачитимемося через її позицію, через те, що вона говорить, – поділилася Різатдінова у програмі ЖВЛ. - У мене просто немає сил боротися. Я їй нічого не поясню. Зараз я можу зателефонувати, спитати просто «Як ти?», «Як здоров'я?». Я дуже «вдячна» за це Путіну. Він просто зруйнував мою родину.

Різатдінова каже, що під час телефонних розмов просто не впізнавала свою маму.

- Це така болюча тема. Моя мама зараз перебуває у Криму, - продовжує спортсменка. - Вона класна людина, вона мене виховала і дуже багато зробила на моєму шляху до Олімпіади, але, на жаль, я вважаю, що всі ці 8 років Росія просто зомбувала людей. В якісь моменти я навіть не впізнаю своєї мами. У нас одне прізвище, але ми різні люди.

В інтерв’ю KP.UA Анна розповідала, що не спілкується на тему війни і з бабусею, яка також мешкає у Криму:

- Я не спілкуюся більше з бабусею на тему війни, вона літня людина, їй 80 років. Вона переконана, що це вимушена операція і що нас рятують. Вона як сказала це мені на початку війни – все, ми просто не спілкуємось.

Анна Різатдінова каже, що вони з мамою – різні люди. Фото: Instagram.com/anna_rizatdinova/

Анна Різатдінова каже, що вони з мамою – різні люди. Фото: Instagram.com/anna_rizatdinova/

Ігор Ласточкін розірвав стосунки з батьком та братом

Ігор Ласточкін більше не спілкується з батьком та рідним братом, які живуть у Росії.

- Зараз взагалі з ними не спілкуюсь. З братом у нас такі стосунки: він дзвонив, аби тільки попросити грошей. Він, так би мовити, неуспішна людина, тому що він ледар, - розповів Ласточкін в інтерв’ю Аліні Доротюк. – Батько вилікувався, вже четвертий рік не вживає алкоголь. Але він вживав такий тривалий час, що, мені здається, від мозку нічого не залишилося. Тому що він одразу ж підсів на російську пропаганду і кожен день мені надсилав посилання на якихось «експертів», російських політологів. Я його питав, нащо ти мені цю п…рашу шлеш?

З початком повномасштабної війни батько і брат навіть не поцікавилися у Ігоря про його становище.

- Вони мовчали, взагалі не писали. Я десь на другий чи на третій тиждень всім написав: «Ви, бл…ть, тварі! Вам взагалі пофіг, що тут відбувається? Пофіг, що зі мною тут?». Вони мені відповіли, що це мама сказала мені не писати. Бо вона одразу зрозуміла, що я всіх їх хочу розірвати за їхню бездіяльність і боягузтво, - додав Ласточкін.

Ігор Ласточкін не спілкується з батьком та братом. Фото: Instagram.com/lastochkin_igor/

Ігор Ласточкін не спілкується з батьком та братом. Фото: Instagram.com/lastochkin_igor/

Лілію Подкопаєву «вбило» мовчання куми Ані Лорак

Лілія Подкопаєва не спілкується зі своєю найкращою подругою та кумою Ані Лорак, яка хрестила її дочку Кароліну.

- Я нічого їй не писала. Мені здається, що мовчання буває дуже гучним. Ні Ані Лорак, ні її представник не зробили жодної заяви. Вона зробила те, що хотіла зробити, на жаль. Я все чекала, адже кожен голос має значення. Голос, який має таку кількість фоловерів, прихильників, треба було виставити як щит. Тому що кожного дня вмирають діти, і ми, як мами, не можемо цього дозволити. Це для мене дуже болюча тема. Це багато років дружби. Це моя краща подруга, це людина, на честь якої я назвала свою старшу доньку. Чесно кажучи, чекала до останнього, але коли минуло три місяці і була повна тиша, то мене особисто це «вбило», - зізналася Подкопаєва в інтерв’ю «Слава+». 

Лілія Подкопаєва зізнається, що мовчання подруги Ані Лорак її просто «вбило». Фото: Instagram.com/podkopayeva_official/

Лілія Подкопаєва зізнається, що мовчання подруги Ані Лорак її просто «вбило». Фото: Instagram.com/podkopayeva_official/

Олексій Суханов не знайшов спільної мови з батьками

Не знайшов спільної мови з родичами, в тому числі й з батьками, які живуть у Росії, і Олексій Суханов. На початку повномасштабної війни Росії проти України мама навіть вмовляла повернутися його додому. Телеведучий зізнається, що близька людина так і не зрозуміла, що з 2014 року його дім в Україні, й іншого дому в нього немає.

В інтерв’ю KP.UA на запитання, чи не змінили батьки своєї думки, Суханов відповів:

- Я не знаю, мене це не обходить, ми не спілкуємося. Я взагалі розглядаю будь-яку можливість спілкування з представниками тієї недокраїни як зраду. Спілкування з ними для мене означає, що я зраджую людей, які загинули тільки через те, що вони захищали свою землю, бо якимось потворам захотілося чогось більшого. Потворам, які у себе досі не можуть навести ладу, а хочуть ще більшого розповсюдження свого потворного вузького світу. Мені огидно спілкуватися з представниками недокраїни, одна частина якої мовчить і втекла, а друга частина мовчить і підтримує своїми податками не тільки мордор, а й виробництво озброєння, яким вбивають українців, яким знищують український код.

Телеведучий вважає, що справжня родина має стояти один за одного стіною.

- Родина – це мур, - каже Олексій Суханов. - Задля цього родина і була створена як інститут - заради підтримки, розуміння і захисту. Якщо тебе в твоїй родині не розуміють, не підтримують, не хочуть хоча б почути твою позицію, це не родина.

Олексій Суханов вважає: якщо тебе в твоїй родині не розуміють, не хочуть хоча б почути твою позицію, то це не родина. Фото: Instagram.com/suhanov.official/

Олексій Суханов вважає: якщо тебе в твоїй родині не розуміють, не хочуть хоча б почути твою позицію, то це не родина. Фото: Instagram.com/suhanov.official/