19 червня
Завантажити ще

Зірка "Школи" Кудашова відповіла на чутки про заручини і пояснила, чому не показує обранця

Зірка
Фото: прес-служба Ірини Кудашової

Українська актриса Ірина Кудашова, яка зіграла Вероніку Тихонову у серіалі "Школа", спростувала чутки про заручини з коханим. У День святого Валентина артистка опублікувала в Instagram кадри з букетом троянд і похвалилася каблучкою від обранця, проте наразі стверджує, що це був лише подарунок. Про це Ірина розповіла в інтерв'ю Коротко про.

-  Ні, це не була пропозиція, це був просто подарунок. Я про цю каблучку дуже давно мріяла, і моє бажання здійснилося. Насправді ми ще дуже мало часу разом, щоб робити пропозицію, - уточнила актриса. - Може [це підготовка на майбутнє з його боку]. Тому що каблучка була подарована саме на безіменний палець.

За словами Ірини, нині вона щаслива у стосунках з чоловіком, але не поспішає відкривати його ім'я публіці, оскільки в минулому вона вже мала болючий досвід.

- Я його не те що приховую… Я з ним ходжу до усіх закладів, на всі заходи, але не хочу оприлюднювати наше життя в інтернеті. Мені зовсім не хочеться, щоб у мене вимальовувалася історія, що коли Іра Кудашова – то це все про стосунки. Це моє особисте життя. В інстаграмі намагаюся показувати свій шлях до мрії, як іду до Netflix, адже мрію знятися у їхньому проєкті, як будую свою кар'єру. Показую те, якою людиною є я. Вплутувати сюди іншу людину я не хочу, тим паче вона й сама цього не бажає.

Ірина Кудашова родом із Чернігова. Отримала популярність завдяки серіалу "Школа", який транслювали на телеканалі "1+1" у 2018-2019 роках. Її також знають за ролями у картинах "Інший Франко", "Мій дідусь - Дід Мороз", "Пес", "Нове життя Василини Павлівни".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Іра Кудашова (@irinaa_kudashova)

Новини по темі: Актриса Відносини