Завантажити ще

Колишня співробітниця Білого дому Моніка Левінські знялася для кампейну будинку моди Reformation

Колишня співробітниця Білого дому Моніка Левінські знялася для кампейну будинку моди Reformation
Фото: instagram.com/zoeygrossman

Колишня співробітниця Білого дому Моніка Левінські стала обличчям кампанії "Ти маєш силу" екологічного будинку моди Reformation. Вона знялася для реклами нової колекції бренду, щоби мотивувати жінок піти голосувати на наступних виборах. Оскільки, за словами Левінські, в останні роки саме "розчарування виборців" та "апатія" заважають їм прийти на виборчі дільниці. Про це пише Elle.

– Ми бачимо за опитуваннями, що розчарування виборців зростає, апатія зростає, – сказала Левінські директору відділу моди ELLE Вероніці Гайланд. - Ми всі маємо нагадувати один одному, що не можемо дозволити цьому перешкодити на шляху до голосування, що саме так ми використовуємо свій голос. Саме у цьому наша сила.

На знімках Левінські зображена у сукнях, костюмах та спідницях різного крою та в поло. В об'єктиві фотографа Зої Гроссман вона позує в різних позах - в одній складає руки, в іншій - сидить у кріслі, схрестивши ноги.

Левінськи 50 років. У 1996 році проходила стажування в Білому домі у Вашингтоні, де в неї зав'язався роман із тодішнім президентом США Біллом Клінтоном. Глава держави спочатку заперечував свої сексуальні стосунки з нею, але пізніше зізнався у факті інтимного зв'язку і був викритий у лжесвідченні. Внаслідок скандалу Моніка стала об'єктом численних жартів. У грудні 2006 року здобула ступінь магістра психології від Лондонської Школи Економіки.

Фото
Фото
28 Лютого11:36
Новини по темі: активіст