28501
0
12 квiтня
13 квiтня
Завантажити ще

Актор серіалу "Зоряний шлях" Кеннет Мітчелл помер у віці 49 років

Актор серіалу
Фото: кадр із серіалу "Зоряний шлях. Дискавері"

Канадський актор Кеннет Мітчелл, який зіграв у фільмі "Капітан Марвел" та серіалі "Зоряний шлях. Дискавері", помер на 49-му році життя. Смерть артиста підтвердила у соцмережах його родина.

- З важким серцем ми повідомляємо про кончину Кеннета Олександра Мітчелла, коханого чоловіка, батька, брата, дядька, сина та дорогого друга, - йдеться у пості Instagram.

За даними Sky News, останні п'ять з половиною років артист боровся з бічним аміотрофічним склерозом і користувався інвалідним кріслом з електроприводом. Сім'я Мітчелла розповіла, що після того, як акторові поставили діагноз, він зіткнувся з "низкою жахливих проблем", спричинених хворобою, але прагнув жити повним життям.

Мітчелл родом з Торонто. Він знімався у різних телешоу і фільмах, зокрема в "C.S.I.: Кіберпростір", "Морська поліція: Спецвідділ", "Касл". Найбільшу популярність йому принесла роль Джозефа Денверса у бойовику "Капітан Марвел", а також роль паралізованого вченого Аурелліо і клінгонів Кола, Кол-Ша і Тенавіка у серіалі "Зоряний шлях: Дискавері", яка є частиною франшизи.

З 2006 року артист був одружений з колегою Сьюзан Мей Пратт. У пари двоє дітей - 16-річна донька та 11-річний син.

Бічний аміотрофічний склероз – це прогресуюче нейродегенеративне захворювання, при якому нервові клітини в головному та спинному мозку перестають працювати належним чином. У людей з таким діагнозом можуть виникати труднощі з ходьбою, мовою, ковтанням та диханням.

"Зоряний шлях: Дискавері" - шостий телевізійний серіал всесвіту "Зоряного шляху", прем'єра якого відбулася 2017 року. Сюжет проєкту розповідає про події, які розвиваються у 2255 році, за 10 років до подій оригінального серіалу. Екіпаж корабля USS Discovery NCC-1031 вирушає в подорож, щоб вивчити глибокий космос, відкриваючи нові світи й цивілізації. На шляху екіпажу доводиться боротися з особливими загрозами. На Discovery покладено місію зупинити наступ Клінгонської імперії. У другому сезоні зореліт протистоїть штучному інтелекту Федерації планет. У третьому - Discovery опиняється у далекому майбутньому після розпаду Федерації.

Фото: instagram.com/mr_kenneth_mitchell

Фото: instagram.com/mr_kenneth_mitchell

Новини по темі: Втрати Актори