Завантажити ще

Зірка "Гри престолів" Емілія Кларк отримала лицарський орден із рук принца Вільяма

Зірка
Фото: twitter.com/CameronDLWalker

Зірка "Гри престолів" Емілія Кларк та її мати Дженніфер Кларк отримали британський лицарський орден "За Бога та Імперію". Нагороду сім'ї актриси як засновникам благодійної організації SameYou особисто вручив спадкоємець королівського престолу принц Вільям на знак визнання їхніх заслуг перед людьми з травмами мозку . Про це пише People.

- З Вестероса у Віндзор. Дуже приємно вручати сьогодні нагороди Емілії Кларк та її мамі Дженніфер за їхню благодійну роботу з SameYou., яка допомагає у відновленні людей після травм мозку. Вітаємо всіх сьогоднішніх отримувачів! - йдеться на сторінці принца Уельського в Instagram.

Про те, що сім'я Кларк отримає лицарський орден, стало відомо в грудні 2023 року в новорічному списку майбутніх володарів титулу від короля Карла, в якому відзначаються жителі Великобританії, які продемонстрували зразкову службу або досягнення у своїй роботі. Емілія та Дженніфер назвали отримання ордену великою честю.

- Для мене особисто це велика честь, але ще важливіше те, що ми започаткували благодійний фонд, бо наслідки черепно-мозкової травми частіше невідомі, – уточнила Дженніфер. - Отримати таку нагороду... вишенька на торті. Завдяки цій нагороді мене фотографуватимуть. І люди будуть говорити: "Чому ця людина, яку ми знали, отримала цю нагороду?". А ми відповімо: Це за відновлення після травми мозку. Ми робимо це, щоб допомогти іншим, які займаються цим набагато довше за нас, домогтися змін, які так необхідні людям.

Емілія, яка зіграла королеву Дейєнеріс Таргарієн у серіалі "Гра престолів", перенесла дві аневризми мозку у 2011 та 2013 році. Вона вперше поділилася історією свого відновлення у колонці для The New Yorker у 2019 році незадовго до прем'єри останнього сезону серіалу.

Принц Уельський раніше розповідав, що вони із дружиною Кейт Міддлтон є великими шанувальниками "Гри престолів". За його словами, пара дивиться серіал, поїдаючи замовлену через доставку локшину каррі в "зручному одязі".

Лицарський орден із девізом "За Бога та Імперію" заснував британський король Георг V 1917 року. Це наймолодший орден у британській системі нагород, його вручають найчастіше. Нині у світі живе близько 100 тис. кавалерів цього ордена.

Фото: twitter.com/CameronDLWalker

Фото: twitter.com/CameronDLWalker

Фото: Andrew Matthews/Pool via REUTERS

Фото: Andrew Matthews/Pool via REUTERS

Фото: Andrew Matthews/Pool via REUTERS

Фото: Andrew Matthews/Pool via REUTERS