Завантажити ще

Алан Бадоєв презентував документалку "Довга доба" про перші дні війни

Алан Бадоєв презентував документалку
Фото: прес-служба Алана Бадоєва

Кліпмейкер та режисер Алан Бадоєв та телеканал "1+1 Україна" представили документалку "Довга доба", в якій показано хроніку початку повномасштабного вторгнення очима українців. Прем'єра фільму відбулася 9 лютого у київському ТРЦ "Гулівер". Одними з перших стрічку побачили герої фільму, а також друзі Бадоєва: Оля Полякова з дочкою та продюсер Михайло Ясинський, Євген Філатов, Євген Хмара, Наталія Могилевська, Дмитро Гордон, ведуча Неля Шовкопляс, Tayanna, Jerry Heil, гурт TVORCHI ROXOLANA, Євген Синельников, Аня Трінчер, Даша Квіткова, Андрій Бєдняков та інші.

- Коли в мене дочка запитує "Як ти?", я завжди відповідаю, що все гаразд. Але є дещо важливе, що я хотів би їй потім показати - те, чим я жив останні два роки. "Довга доба" - це фільм-капсула часу, і я сподіваюся, що багато людей у ​​світі відчують те, що відчуваємо ми, українці, щодня. Це фільм не про війну, це стрічка про наших людей, про єднання, яке зробило нас тими, ким ми є сьогодні. Це факт про нашу справжню історію, яку ніхто і ніколи не має права переписати, - уточнив Алан Бадоєв.

Для створення фільму команда режисера опрацювала понад 200 годин (12 тисяч історій) складного архівного матеріалу, який ніде не транслювали. Кожен кадр у стрічці знятий українцями на їхні гаджети. За словами Алана, першими картину побачили його діти, які вже багато років мешкають в Італії. З перших днів повномасштабної війни вони щодня телефонували Бадоєву і спілкувалися по декілька годин.

Безкоштовні покази документалки також відбуваються по всій Україні під слоганом "Зроби донат - Врятуй життя захисника". За кілька днів команді режисера вдалося зібрати донатів на реабілітацію тяжко поранених військових понад пів мільйона гривень.

Телепрем'єра фільму відбудеться до другої річниці повномасштабного вторгнення - 24 лютого о 22:00 на телеканалі "1+1 Україна". Після українського прокату документалку також презентують за кордоном.

Фото
Фото
12 Лютого13:24