Завантажити ще

Алан Бадоєв та Іван Дорн відмовилися співпрацювати з російськими артистами: Хочемо чітко позначити кордони

Алан Бадоєв та Іван Дорн відмовилися співпрацювати з російськими артистами: Хочемо чітко позначити кордони
Фото: instagram.com/alanbadoev

Співак та продюсер лейблу Masterskaya Іван Дорн відмовився співпрацювати з російськими артистами після військового вторгнення Путіна до України. Про це йдеться у соцмережах продюсерського центру.

- 5 років тому Masterskaya створилася для того, щоб бути домом для кожного самобутнього, сміливого, особливого – не такого, як усі... для того, хто шукав своє плем'я за правом вибору. Masterskaya стала домівкою для кожного, хто хоче свободи самовираження. Masterskaya і сама живе у Будинку — Україна, місто Київ, вул. Євгена Коновальця 44а. Тут її стіни, синти, дошка з планами на рік, офісні капці, помаранчевий стіл та 15 співробітників, які щодня роблять щось варте для спільноти, яку зібрали навколо себе, для культури нашої країни. Ми несемо відповідальність за те, що робимо, що говоримо та транслюємо. Masterskaya за мир, за свободу, за музику без кордонів. Однак настав той момент, коли ми хочемо чітко позначити ці межі. Masterskaya – українське музичне видавництво. Masterskaya за мир, за свободу, за територіальну цілісність нашої країни. Masterskaya - будинок для всіх, хто поважає сусідні будинки.

Ми приймаємо такі рішення, які вимагають честь та гідність Майстерні як громадянина України:

  1. Ми зупиняємо на невизначений термін проект Худрада (і будь-яка інша з учасниками з Росії). Усіх 400 музикантів, які подали заявки, просимо поставитися з розумінням. Так, швидше за все, ви всі поділяєте цінності, які ми несемо... але настав час захищати наші цінності.
  2. Ми зупиняємо та припиняємо співпрацю з російськими брендами, партнерами та артистами.
  3. Так, наші друзі розкидані по всьому світу. Так, деякі з них мають російський паспорт. Але коли разом з твоїми друзями в гості приходять ті, кого ти не кликав, удома стає душно та незатишно. І якщо друзям теж так, то хтось має піти, - йдеться у пості лейблу.
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Masterskaya (@masterskayalab)

З подібною заявою також виступив режисер та кліпмейкер Алан Бадоєв. В інтерв'ю YouTube-проекту " Острожно: Собчак " він зазначив, що після того, що трапилося, не готовий співпрацювати з артистами-країни агресора - це суперечить його життєвій позиції.

- Сьогоднішній ранок змінив абсолютно все. Немає більше толерантності. Не можеш і неможливо більше почуватися так, як ти почував себе до цього. Немає більше довіри, але є віра. Є віра у людей, які вже зараз намагаються висловити свою думку. Є віра в людей, яким не байдуже. Є віра в людей, які говорять російською мовою так само, як і я, які є росіянами, але все ж таки розуміють, що це не "операція", а повномасштабна війна, в якій гинуть люди, - розповів режисер. - Для мене на сьогоднішній день немає можливості взагалі дивитися у бік Росії. Ні, ні та ні. Тому що це неможливо. Це складно для мене, для всієї моєї компанії, родичів. Я не можу працювати з конкретним агресором. Я взагалі не розумію, коли і як можна буде працювати, не розумію, а чи потрібно працювати?

А як у Росії

Актриса Юлія Ауг

Юлія Ауг заявила в Інстаграм, що не поділяє рішення Путіна та попросила відписатися від її сторінки у соцмережах тих передплатників, які підтримують російське вторгнення в Україну.

– Сьогоднішній день назавжди увійде в історію як день, коли Росія напала на Україну. Коли Росія оголосила війну. Це можна назвати як завгодно. «Військова спецоперація» або якось ще, сенсу і суті це не змінює. Росія розпочала війну. Ми, звичайні громадяни, ніяк не можемо це зупинити і змінити. Але не можна мовчати і не можна зовсім не діяти. Потрібно скрізь говорить від цього. Всюди. З друзями, колегами, з рідними, у наших соцмережах, на наших сторінках. Ми не підтримуємо рішення цієї влади. Ми не обирали Путіна, ми не голосували за нього, ми не підтримуємо його рішення, ми категорично проти війни.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Julia Aug (@juliaaug)

Журналістка Ірина Шихман

- Мені всі пишуть, щоб я повідомила своїх передплатників, що почалася війна з Україною. Я гадаю, що все і без мене в курсі. У мене немає розумних слів. Я взагалі не знаю, як поводитись у такій ситуації. Я думала, що навіть не впізнаю цього. Я не голосувала за жодного з людей, представлених у нинішніх Думі, Раді Федерацій та вищих ешелонах виконавчої влади Росії. Я не підтримую їхньої політики щодо України. Я проти війни. Мені боляче, що я як громадянка Росії повинна відповідати за дії людей, з якими давно по-різному мислю. Мені нестерпно слухати тих, хто зараз із екранів ТБ каже, що це правильне рішення керівництва. Не буває "правильної" війни, не буває вона "єдино вірним рішенням". Мені боляче від того, що нічого не можу зробити. Тільки вити і згорати від сорому, - відмітила телеведуча.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ірина Шихман (@irinashikhman)

Актриса Єлизавета Арзамасова

– Моя нянечка Люба живе в Україні. Я її дуже люблю. Вона була зі мною 20 років із самого раннього мого дитинства. Ми з нею ніколи не кривдили одне одного. Між нами ніколи не було політики – лише ЛЮБОВ.

Що б я зараз не написала, не наблизить світ... Під щирими публікаціями про те, що СВІТ ПОТРІБНИЙ ВСІМ, - війна в коментарях. Війна в умах… Вона почалася не сьогодні, а багато років тому… Війна – це провал дипломатії… Ніхто з простих людей не знає правди. Боюся, що ми її ніколи не впізнаємо… Господи, дай нам СВІТУ на землі та в думках, - сказано у дописі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ліза Арзамасова (@liza_arzamasova)

Поетеса Ах Астахова

- Цього травня, вперше за довгий час був запланований мій тур в Україну. Це була найкраща новина для мене останнім часом. Це мій другий будинок. Не чіпайте мій ДІМ. Будь ласка. Ні. НІ. НІ ВІЙНІ. Я всім серцем із вами, - підтримала український народ поетесса.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ах Астахова (@ah_astakhova)

Олександр Гудков

- Я - православний християнин. Просте питання до вищого керівництва Російської Федерації. Ми регулярно бачимо всіх вас у телетрансляціях та репортажах з усіх канонічних християнських свят у різних православних храмах. Ви молитеся, правильно хреститеся, надягаєте хустки всередині храму, тримаєте в руках свічки, цілуєте хрест, знаєте напам'ять «Отче наш» та «Символ Віри», багато хто з вас знає цитати з Біблії, боретесь за будь-які спроби образи почуттів віруючих. Сьогодні вранці, розпочавши військові дії проти МИРНИХ ЛЮДЕЙ, ви розчавили всі постулати християнської релігії та порушили заповіді, розтоптали головну християнську істину всепрощення, убили віру в добро.
Питання таке: навіщо ви ходите до християнських храмів? Якщо ваш Бог – зло. #нетвійне #зупиніть військовідії

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Олександр Гудков (@gudokgudok)

Актриса Юлія Меньшова

- Жах. Жах. Цього не може бути, - написала артистка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Юлія Меньшова (@juliavmenshova)