Завантажити ще

Алан Бадоєв більше не знімає кліпи: Не розумію, навіщо цим займатися

Алан Бадоєв більше не знімає кліпи: Не розумію, навіщо цим займатися
Фото: instagram.com/alanbadoev

Український режисер Алан Бадоєв зізнався, що після початку війни Росії в Україні переосмислив свою роботу та перестав знімати кліпи. Про це він розповів 17 червня в інтерв'ю Маші Єфросініній.

- Мені треба "підняти" людину, дати їй думки, дати їй щастя, віру в те, що вона неймовірна, найпрекрасніша. Це має бути так. А наразі цього зробити не можу, бо я не розумію, навіщо це робити. Не це важливо, а важливо дещо інше. Я просто зрозумів, що на сьогоднішній день, а може, і назавжди [пішов з кліпмейкерства]. Ти ж бачиш, у Макса Барських немає кліпів, хоча ми випускаємо пісні. Тому що і він покрутить біля скроні і скаже "На*рін він мені потрібен", та і я поки що не можу вийти на майданчик, - поділився режисер.

Найближчим часом режисер планує зосередитися на тому, щоб допомогти країні та українцям. Раніше Бадоєв презентував тизер до проекту "Довга доба" - документальний фільм, який розповість про події війни, розв'язаної РФ в Україні, очима самих українців.

- Наразі я хочу себе витрачати на те, що прямо тут і зараз допомагатиме і працюватиме на мету. Наші військові мають один патрон, який вони випускають, і він може вбити одного ворога. Те, чим ми з тобою володіємо і повинні максимально цим користуватися, - можемо покрити велику щільність людей. Це наше завдання. Ти займаєшся цим з першого дня, але знаєш, що твій голос - це як граната. А я хочу займатися тим, що працюватиме на таку саме масу, і доносити те, що нам необхідно. І тому я у себе в Instagram кажу: "Пам'ятайте, що ви унікальні, і знаходьте для себе завдання сьогоднішнього дня". Це дуже важливо. Ми можемо сильно допомогти своїй країні, допомогти собі, - уточнив Алан.

Після вторгнення Росії до України Алан Бадоєв припинив співпрацю із російськими артистами. Режисер також шкодує, що неусвідомлено своєю творчістю "стирав кордони" між РФ та Україною, чого не можна було робити.

Новини по темі: Алан Бадоєв Видеоклип