Завантажити ще

Даша Трегубова стала на захист Горбунова та Решетника, яких захейтили з початку повномасштабної війни

Даша Трегубова стала на захист Горбунова та Решетника, яких захейтили з початку повномасштабної війни
Фото: скріншот youtube.com/Аліна Доротюк

Актриса Даша Трегубова стала на захист Юрія Горбунова та Григорія Решетника, яких раніше захейтили в соцмережах через низку скандалів. В інтерв'ю Аліні Доротюк артистка заявила, що вважає критику на адресу шоуменів несправедливою, оскільки вони неодноразово доводили, що підтримують Україну та бажають їй найкращого.

- Мені хотілося б сказати кілька слів на захист деяких людей. Наприклад, Гріша Решетник, проти якого зараз дуже багато поганих коментарів. Я знаю Гришу багато років, ми не дружимо, але він справді дуже хороша людина. Також Горбунов. Ми з ним мало перетиналися по життю, але щойно почався хейт із серіалом, і я згадала 2008 рік, Донецьк, я тоді приїжджала туди як ведуча. Я вийшла на сцену, і він мені сказав: "Даша, давай українською". 2008 рік! Донецьк. Для мене це ознака того, що людина була послідовно патріотом. Для мене з Гришею це ознака того, що людина була хорошою послідовно, – уточнила Трегубова.

Трегубова підкреслила, що неприпустимо використовувати "культуру скасування" щодо тих людей, які на це не заслуговують:

- Якщо вони роблять помилки, а хто із вас не робить? Потрібно розуміти, які помилки потрібно знищувати. Якщо ти ходиш у вишиванці все життя, а потім крадеш у держави мільярд, за це треба садити на все життя. А якщо ти був послідовним і добрим, а потім припустився якоїсь помилки, то знищувати за це недоречно, - вважає актриса.

У 2023 році телеведучий та продюсер Юрій Горбунов потрапив у скандал через отримання 33 мільйонів гривень з держбюджету на зйомки серіалу "СМТ Інгулець". Після хвилі хейту на його адресу шоумен відмовився від держфінансування проєкту та заявив, що планує його зняти на приватні кошти. Тоді як Решетника розкритикували у соцмережах за проведення скандального весілля експрокурора та колишньої працівниці ДБР – Ростислава Ільницького та Роксолани Москви.