28501
0
Завантажити ще

Зірка "Пліткарки" Келлі Разерфорд позувала у сукні-вишиванці українського бренду GUNIA Project

Зірка
Фото: instagram.com/kellyrutherford

Американська акторка Келлі Разерфорд, яка зіграла в серіалах "Район Мелроуз" та "Пліткарка", приміряла сукню-вишиванку від українського бренду GUNIA Project. Знімок у білому вбранні артистка опублікувала в Instagram.

Судячи з фото, зірка віддала перевагу сукні "Лукія" з вишитим нагрудником, що знімається. Лейтмотивом для створення візерунка послужило зображення Адама та Єви на чернігівському кахлі XVII-XVIII століть. Силует цього фасону характерний для Наддніпрянщини Київської області. На сайті бренду зазначено, що вартість такої сукні складає 520 доларів.

Разерфорд не вперше підтримує українських дизайнерів. У березні минулого року акторка відвідала гала-вечір amfAR у вишиванці Yuliya Magdych, а у червні з'явилася на публіці у розшитому кристалами піджаку бренду GASANOVA. 

Gunia Project був заснований дизайнером Наталією Каменською та fashion-ілюстратором Марією Гаврилюк у 2017 році. Під маркою випускаються речі, створені з урахуванням традиційних етнічних культур. Серед їхніх бестселерів – керамічна тарілка із зображенням Ісуса та Іоанна Хрестителя у дитячому віці та святий Миколай із буковинської ікони. Посуд бренду є в колекції Папи Римського і Кайлі Дженнер.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kelly Rutherford (@kellyrutherford)

Новини по темі: Мода вбрання зірок