Завантажити ще

Добринін натякнув на причину розриву з Квітковою і чому більше не показуватиме стосунки у соцмережах

Добринін натякнув на причину розриву з Квітковою і чому більше не показуватиме стосунки у соцмережах
Фото: .youtube.com/Аліна Шаманська

Телеведучий Микита Добринін уперше розповів подробиці розлучення з блогеркою Дашею Квітковою. В інтерв'ю проєкту Аліни Шаманської "Розлючена" шоумен відмовився називати причину розлучення, але уточнив, що в якийсь момент вони виявили, що їхні цілі та цінності у житті не співпадають. Він також попросив надалі не ставити йому запитань на цю тему.

- Мені ця тема вже не так сильно болить. Вона мені вже не озивається. Я просто пережив цей момент. Я розумію, що у багатьох людей може виникати до мене питання, але просто з поваги до мене прошу не ставити мені це питання. Іноді стосунки вмирають, на жаль, як люди. Це відбувається несподівано. Я перед собою, перед богом щирий. Це були серйозні стосунки з дуже сильними почуттями. Але, на жаль, трапляється і так. Чи не збігаються цілі, не збігаються цінності в житті. І люди продовжують рухатися у різних напрямках, – сказав Добринін.

Микита додав, що був неідеальним чоловіком, яким здавався на перший погляд. Водночас Дашу він вважає "найкращою мамою для їхнього сина".

- Я залишав теж крихти, розкидав шорти, шкарпетки. Я – не найкращий чоловік у цьому світі, і я це відверто кажу, і я це знаю, – поділився телеведучий. - Батьківство нас пов'язує. Нас пов'язує повага одне до одного. Нас пов'язує бажання далі розвиватися і бути найкращими батьками для нашого сина, і цього не відібрати. Мені здається, у нас це більш ніж виходить.

Добринін уточнив, що в майбутньому не планує транслювати свої стосунки в соцмережах, оскільки не хоче, щоб їх оцінювали.

- Я не хочу "продавати" свої стосунки, я не хочу, щоб їх оцінювали. Якщо хтось спробує це, він програє. У мене цієї потреби зараз немає, тому що я, напевно, закрив цей гештальт публічним життям, публічним розгорнутим життям та особистим у тому числі, - наголосив шоумен. - Хочу, щоб це було моє, потаємне... Тут не про гроші, тут про цінність. Не про ціну – про цінність. Якщо ти ще маєш якесь право в цьому світі, то ти маєш право на свої персональні відносини, на їх цінність і говорити про них чи ні.

Добринін та Квіткова познайомилися у рамках реаліті-шоу СТБ "Холостяк-9" і продовжили зустрічатися після фіналу проєкту. Через рік пара офіційно оформила шлюб, а у серпні 2020-го зіграла весілля на березі Дніпра. Подружжя розлучилося у червні 2023 року. Це була єдина пара за весь час існування проєкту "Холостяк" в Україні, яка одружилася та народила дитину.

Новини по темі: Розлучення телеведучий