13 червня
Завантажити ще

Нікіта Добринін та Даша Квіткова офіційно розлучилися

Нікіта Добринін та Даша Квіткова офіційно розлучилися
Фото: instagram.com/kvittkova

Українські блогери Даша Квіткова та Нікіта Добринін офіційно розлучилися після 2,5 років шлюбу. Про це колишня кохана шоумена повідомила у сторіс Instagram, відповідаючи на запитання підписників. За словами Квіткової, зараз між експодружжям лише батьківські стосунки.

- Ми офіційно розлучилися. Чекаємо на документи. Відносини нейтральні та батьківські, – повідомила інфлюєнсер.

Про розставання пари стало відомо у січні. В інтерв'ю Маші Єфросиніній Квіткова розповіла, що проблеми у відносинах почалися задовго до війни. Незважаючи на кохання, пара робила один одному боляче морально. Нині вони разом виховують півторарічного сина Лева.

У соцмережах Даша також зізналася, що у майбутньому, коли в неї будуть нові стосунки, не хотіла б повторювати своїх помилок і робити їх публічними.

- Дівчата, я знаю, як вам цікаво дізнатися про моє особисте. Але, у мене був публічний досвід і я досі виводжу його наслідки, і робитиму це ще довго, судячи з усього. Тому, навіть якби я була закохана, і навіть якби в мене був чоловік, я б хотіла, щоб це було тим, що залишиться сакральним і особистим, до того моменту, поки я не буду впевнена і буду знову готова розповісти вам, - відзначила блогерка.

Добринін та Квіткова познайомилися у рамках реаліті-шоу СТБ "Холостяк-9" і продовжили зустрічатися після фіналу проєкту. Через рік пара офіційно оформила свої стосунки, а у серпні 2020-го зіграла весілля на березі Дніпра. Це була єдина пара за весь час існування проєкту "Холостяк", яка одружилася та народила дитину.

Новини по темі: Розлучення Блогери