Завантажити ще

Астаф'єва, Пивоваров та Добринін знялися в арт-проекті для допомоги дітям-переселенцям

Астаф'єва, Пивоваров та Добринін знялися в арт-проекті для допомоги дітям-переселенцям
Фото: надано PR Batteries

Українські артисти Даша Астаф'єва, Артем Пивоваров та "Міс Україна-2021" Олександра Яремчук взяли участь в арт-проекті #CULTUREMATTERS, щоб допомогти дітям-переселенцям з окупованих і найбільш обстрілюваних українських міст та територій. Знаменитості знялися у фотосесії у чорно-білих футболках із принтами, які створив художник Станіслав Тіунов. У ролі моделей також побували блогер Андрій Трушковський, телеведучі та волонтери Тимур Мірошниченко, Нікіта Добринін та Андрій Джеджула.

Вартість однієї такої футболки становить 999 грн. Гроші від продажу лімітованої колекції підуть на потреби дітей-переселенців з Харкова, Кременчука та Маріуполя, які перебувають у Суботцівській територіальній громаді в Кіровоградській області під опікою благодійного фонду "Можемо разом".

– Діти є найчутливішими серед нас, вони найбільше страждають від війни, – розповіла Оксана Гуляєва, директор фонду “Можемо разом” та ініціатор арт-проекту. – Наш фонд у мирний час спрямовує зусилля на розвиток дітей та молоді. Сьогодні, навіть під час війни, діти мають проживати своє дитинство. Ми плануємо на всі виручені гроші закупити для них м’які іграшки та ігри для розвитку, матеріали для виробів ручної роботи, розмальовки, альбоми з наклейками, щоб зайняти, відволікти та зацікавити їх

До серії принтів арт-проекту увійшли лише 10 зі 100 малюнків, створених Тіуновим у різні роки. Роботи автора раніше також використовувалися у відеоряді концертів співачки Alloise та як обкладинка синглу Alexey Gorchitza.

Фото
Фото
02 Серпня 202217:32

Напередодні українські артисти MONATIK, TINA KAROL, DOROFEEVA виступили на одній сцені з казахстанськими зірками, щоб допомогти дітям, які постраждали від війни. Але цей концерт не обійшовся без скандалу. Активіст із Казахстану повідомив у соцмережах, що під час шоу в Алмати не пропускали глядачів із синьо-жовтими прапорами.

Новини по темі: Фотовиставки Спецпроект