Завантажити ще

LOBODA відповіла на закиди у "перевзуванні" і назвала маніпуляторами тих, хто порівнює її з Лорак та Повалій

LOBODA відповіла на закиди у
Фото: скріншот відео youtube.com/Raminaeshakzai

Співачка Світлана Лобода (LOBODA) вперше відповіла колегам та підписникам, які дорікають їй за "перевзування" після початку повномасштабної війни РФ в Україні. В інтерв'ю YouTube-каналу Раміни Есхакзай артистка заявила, що у 2014 році була сконцентрована лише на своїй кар'єрі та навіть не читала новини. За словами зірки, якби тоді вона розуміла наміри Росії, то не продовжувала б будувати кар'єру в Москві.

- Якби я розуміла, що буде сьогодні, то я б зробила те саме, що й 24 лютого. Те, від чого я відмовилась там (в Росії. - Авт.), можливо, не до кінця всі розуміють. Я була там артистом № 1. В мене було все - нормальне життя, я заробляла великі гроші, я дуже багато гастролювала. Для мене були відкриті всі двері, але те, де я знаходжусь сьогодні, - я ні про що не шкодую, – зазначила виконавиця. - Я з розумінням сприймаю те, що люди говорять . Вони пережили багато горя. Для них слово "Росія" – це тригер. Я ні на що не реагую, я маю допомагати, ми повинні робити свою справу. Невже було б краще, щоб я залишилась там, працювала і робила вигляд, ніби нічого не відбувається, як зараз роблять багато наших українських артистів, які працюють там. І вони навіть не під санкціями. Я не розумію, як вони живуть.

На слова тих, хто називає її зрадницею, LOBODA не реагує. Артистка також вважає за маніпуляторів людей, які, як і раніше, згадують її в одному списку з Ані Лорак і Таїсією Повалій, що залишилися працювати в РФ.

- Ми сьогодні з тобою знаходимось тут, у Києві, а вони перебувають у Росії, працюють і живуть там. Тому люди, які порівнюють нас, ці люди або нечесні, або вони просто маніпулятори. Я не звертаю на це уваги, я знаю, хто я є насправді. Знаю, що для мене сьогоднішній день важливий для того, щоб працювати і допомагати. І я чесна перед собою - це для мене найважливіше. Тому що я прокидаюсь - і мені не соромно перед моїми дітьми, які мене часом запитують: "Мамо, а де ти була, коли Росія почала війну проти України?" Я кажу, що я підтримала свою країну, що я знаходилась з нею, що я покинула все, залишила свою кар’єру там і почала нове життя, - поділилася вона.

Зірка додала, що з початку повномасштабного вторгнення РФ їй надходили дзвінки із пропозицією підтримати дії влади країни-окупанта, але вона відмовилася. Світлана уточнила, що з 24 лютого писала колишнім російським колегам, зокрема Філіпу Кіркорову, з проханням розповісти правду про війну. В особистій розмові співак підтримав артистку, проте пізніше LOBODA зрозуміла, що "його просто нагнули, як і всіх у РФ".

До 24 лютого Лобода жила в Росії та Європі. Після початку повномасштабної війни переїхала до Риги (Латвія) разом із сім'єю та музикантами і наразі дає благодійні концерти на підтримку рідної країни.

 

Новини по темі: Лобода