Завантажити ще

LOBODA передала ще 1 млн гривень на відновлення будинків у рідному Ірпені

LOBODA передала ще 1 млн гривень на відновлення будинків у рідному Ірпені
Фото: instagram.com/lobodaofficial

Співачка Світлана Лобода (LOBODA) передала ще один мільйон гривень рідному місту Ірпінь. Кошти, зароблені артисткою під час благодійного туру на підтримку України, підуть на відновлення трьох будинків. Про це артистка повідомила у Instagram.

- Дорогі друзі! Часу не вибирають, і тут і зараз ми робимо все, щоб подарувати один одному трохи надії та тепла. Кожна наша зустріч наповнює новими силами та дає впевненість у тому, що цей світ можна змінити, і ми змінюємо його разом. Сьогодні я передаю ще 1 000 000 гривень моєму рідному місту Ірпінь та підбиваю підсумки першої частини концертного благодійного туру! Рада повідомити, що збір на відновлювальні роботи для трьох багатоповерхових будинків, оголошений мною 18 жовтня, ми зупиняємо завдяки підтримці кожного з вас.

Частину коштів, необхідних для реконструкції будівель, покриє будівельний благодійний фонд SaveHome. Планується відновити будинок ЖК "Фортуна", що на вулиці Степанівська та Висока. Раніше, у день свого народження, артистка вже перерахувала 1 млн гривень на будівництво цих домівок, а також 3 мільйони на відновлення дитячого садка.

До 24 лютого Лобода жила в Росії та Європі. Після початку повномасштабної війни переїхала до Риги (Латвія) разом із сім'єю та музикантами і зараз дає благодійні концерти на підтримку рідної країни. В інтерв'ю російській журналістці Катерині Гордєєвій Лобода заявила, що вважає помилкою свій переїзд до Москви після 2014 року.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від LOBODA (@lobodaofficial)