Завантажити ще

У свій день народження Лобода перерахувала мільйон гривень на відновлення будинків в Ірпені

У свій день народження Лобода перерахувала мільйон гривень на відновлення будинків в Ірпені
Фото: прес-служба Світлани Лободи

Співачці Світлані Лободі 18 жовтня виповнилося 40 років. У свій день народження артистка передасть 1 мільйон гривень на зведення трьох будинків у напівзруйнованому Ірпені. Про це виконавиця повідомила у соцмережах.

- Сьогодні я відзначаю свій день народження в колі сім'ї і дуже хочу, щоб кожен українець, який втратив свій будинок, знову його знайшов. Щоб усі сім'ї якнайшвидше зібралися за своїм великим та мирним столом… Саме тому у свій день народження я хочу перерахувати мільйон гривень на відновлення трьох зруйнованих багатоповерхових будинків у місті Ірпінь. У кожному з них я була особисто. Це багатоповерховий будинок на вулиці Степанівській та на вулиці Висока, а також багатоповерховий комплекс "Грін Сайд". Так, я бачила на власні очі жахіття, яке залишила по собі російська армія, - зазначила зірка в Instagram.

Замість подарунків артистка попросила підписників допомогти зібрати суму на будівництво, якої бракує, - ще три мільйони гривень.

– Мільйон гривень – це лише частина коштів, необхідних на основні та стратегічно важливі роботи у цих будинках, але заявок значно більше. А загальний бюджет на роботи з відновлення дахів та зміцнення фасадів – чотири мільйони гривень. Тому фонд DUSHA, з яким я співпрацюю, відкриває збір на суму, якої бракує, для всіх, хто хоче приєднатися і разом зі мною може простягнути руку допомоги сім'ям, які втратили дах над головою. Ваша допомога буде найкращим подарунком для мене на день народження. Знаю, що разом ми зможемо все! Головне – життя людей, а домівки ми відбудуємо! – уточнила Світлана.

Світлана Лобода родом з України, але останні роки жила та працювала в РФ. Наприкінці лютого співачка записала відео, в якому публічно закликала Росію "зупинити жахіття", яке відбувається в Україні. Після того як вона назвала те, що відбувається, війною і відкрито заявила про напад РФ на нашу країну, їй заборонили в'їзд до Росії на 50 років. У червні артистка вперше відвідала рідний Ірпінь та пообіцяла допомогти відновити місто. Раніше зірка вже перерахувала 3 мільйони гривень на відновлення дитсадка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від LOBODA (@lobodaofficial)

Новини по темі: Світлана Лобода (LOBODA)