28501
0
19 квiтня
20 квiтня
Завантажити ще

Лобода перевела 3 мільйони гривень на відновлення дитсадка в Ірпені

Лобода перевела 3 мільйони гривень на відновлення дитсадка в Ірпені
Фото: instagram.com/lobodaofficial/

Українська співачка Світлана Лобода пообіцяла допомогти у відновленні дитячого садка у рідному Ірпені, зруйнованому російськими військовими. Про це артистка написала у своєму Інстаграмі.

"Після початку війни я для себе прийняла важливе рішення - у міру своїх можливостей допомагати людям рідної країни та рідного міста. Я люблю дітей і маю дітей. На моє запитання, що я можу зробити для дітей Ірпеня, мер Олександр Маркушин показав мені зруйнований окупантами дитячий садок та проект його відновлення. Я одразу погодилася взяти участь у цьому. Ми зробимо все можливе, щоб садочок відчинив якнайшвидше свої двері і з вікон було чутно лише дитячий сміх", - написала Лобода.

Співачка наголосила, що вже зробила свій перший внесок на відновлення дитсадка у розмірі 3 мільйонів гривень. Також вона закликала всіх українців приєднатись до ініціативи.

"Дякую меру та мешканцям Ірпеня за довіру до мене. Наше завдання – щоб садок і все, що зруйнували у нашому місті, було відновлено на згадку про тих, хто бореться, і тих, хто віддав своє життя за Україну. З командою ми допомагатимемо місту в цьому питанні, і зі свого боку я зробила перший внесок у 3 000 000 гривень. І закликаю всіх, хто може, приєднатися до нас!" - наголосила Лобода.

Після поїздки до Ірпеня співачка зізналася, що не впізнала свого рідного міста, оскільки замість зеленого, красивого, молодого населеного пункту вона побачила руїни, залишені російською армією.

Світлана Лобода родом з України, але останні роки проживала та працювала в Росії. Наприкінці лютого вона публічно закликала Росію "зупинити жах", який відбувається в Україні. Артистка вперше назвала те, що відбувається, війною і відкрито заявила про напад РФ на Україну. Після цього співачці заборонили в'їзд на територію РФ. Наразі Лобода займається волонтерством – допомагає українським біженцям, які знайшли тимчасовий притулок за кордоном.

Фото
Фото
24 Червня 202218:22