Завантажити ще

"Холостяк" Топольський оголосив конкурс на найкращий мем про його бізнес

Фото: instagram.com/holostyakstb

Головний герой реаліті "Холостяк-12" Алекс Топольський відповів підписникам, які критикують його за те, що він нібито постійно говорить про свій бізнес. Після виходу проєкту в ефір деякі підводки Топольського про його досягнення у роботі глядачі навіть почали розбирати на меми, чим здивували Холостяка.

- Чесно, ви навіть не уявляєте, як мені смішно спостерігати за такими коментарями. Ніколи б не подумав, що приводом для глузувань може стати те, що людина має свою справу, яка дає їй великий прибуток і дозволяє добре жити, - зазначив бізнесмен. - Чому я про це кажу? Та тому, що це моє життя. Моя справа - це те, що дає мені енергію, дозволяє пишатися собою, тому що я не просто сиджу на дивані перед телевізором і пишу токсичні коментарі, а можу забезпечити краще життя собі та рідним.

Алекс також назвав себе "ботаном" і зізнався, що скрупульозний у роботі. Тим не менш бізнесмен любить посміятися з себе, тому в Instagram оголосив конкурс на найкращий мем про нього та його роботу.

- Я хочу зізнатися. Я "ботан". Я люблю розбиратися в усьому до дрібниць, вникати у всі процеси. Якщо я загорівся якоюсь ідеєю, я працюватиму над нею, доки не досягну успіху, - розповів Алекс. - Бажаєте максимально виявити свою креативність? Оголошую конкурс на кращий мем про мене та бізнес.

У фіналі реаліті "Холостяк-12" Топольський подарував обручку 25-річній Катерині Лозовицькій, проте на постшоу з'ясувалося, що пара розійшлася через декілька місяців після зйомок проєкту через різні погляди на стосунки.

Фото
Фото
25 Сiчня17:47
Новини по темі: Бізнес Холостяк