15 липня
Завантажити ще

Григорій Решетнік – про нового Холостяка: Цього сезону дівчата будуть – ух, тримайся! Але й вони не зможуть встояти перед Алексом

Григорій Решетнік – про нового Холостяка: Цього сезону дівчата будуть – ух, тримайся! Але й вони не зможуть встояти перед Алексом
Фото: СТБ

У 12-му сезоні романтичного реаліті «Холостяк», яке стартує на СТБ навесні, шукатиме своє кохання 32-річний Алекс Топольський. Хлопець народився та виріс у Львові, але зараз живе у Майамі – займається бізнесом, пов'язаним із нерухомістю.

Зйомки проєкту вже у розпалі, тому ми попросили ведучого Григорія Решетніка розповісти нам про нового героя. Ну і «Холостячка» вже на фінішній прямій, тож претендентів на серце та руку Злати Огнєвіч ми теж обговорили.

У Алекса вже завалений директ повідомленнями

- Гришо, ви - один з небагатьох, хто бачив наживо нового Холостяка. Ваше враження?

- Можу сказати: бережіться, українські телеглядачки, і не лише українські. Алекс – класний вибір, він яскравий і красивий хлопець, талановитий, з чоловічою харизмою та особливим шармом. Дівчата вже на першій вечірці не могли встояти, тож буде складно не лише учасницям, а й телеглядачкам.

У Алекса вже завалений директ повідомленнями, він одразу опинився у центрі уваги.

- Тобто у нього в Інстаграмі своє реаліті "Холостяк", там свій наплив холостячок?

- Він не читає повідомлення, оскільки повністю зайнятий проєктом та будує стосунки там, а не в Інстаграмі. Але його життя точно вже не буде колишнім, і доведеться звикнути до тієї популярності, яка на нього впала.

- Який Алекс? Емоційний чи, навпаки, спокійний?

- Алекс – різний, але вміє контролювати свої емоції. Дуже цікава, з почуттям гумору, але в той же час по-чоловічому стримана людина, яка слів на вітер не кидає і все робить усвідомлено, несе відповідальність за свої слова та вчинки.

Він емоційний та відкритий до пригод, до кохання. Є дівчата, про яких після побачення він каже, що вражений. Є й такі, про кого йому треба подумати, чи не помилився при першій зустрічі. Точно можу сказати, що Холостякові складніше, ніж дівчатам. Але дивлячись на Алекса, я впевнений, що він вибере серцем.

- Я розглядала його Інстаграм і поки що бачу його просто як красеня, який любить писати філософські пости. Чи не буде він нуднуватим філософом на проєкті?

- Точно не буде нудний, дівчата не дадуть йому часу філософствувати, бо в коханні філософія не працює. Емоцій буде багато. Що стосується Інстаграму, мені здається, ближче до ефірів він змінюватиметься, тому що людина жила одним життям, а тепер воно в неї зовсім інше. Так, зараз Алекс швидше більше загадка, ніж емоційна відкритість, але в ефірі він розкриє всі свої грані, і ви побачите справжню, класну, цікаву молоду людину.

Тим більше цього сезону дівчата будуть – ух, тримайся!

Григорій Решетнік каже, що Алекс – один із небагатьох Холостяків, який пише йому та радиться з якихось питань. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

Григорій Решетнік каже, що Алекс – один із небагатьох Холостяків, який пише йому та радиться з якихось питань. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

Бути достойним – це іноді небезпечна річ

– Цікаві дівчата зібралися?

– На проєкт приходять уже дівчата, які виросли на нашому проєкті. 12 сезонів – 12 років ми в ефірі. Колись наші учасниці дивилися проєкт, будучи зовсім юними, і це надає свого шарму.

З кожним сезоном дівчата приходять більш підготовленими, їм здається, вони все вміють, вони найкращі. Але це, як і раніше, ілюзія та обман. Їм здається, що, можливо, є якийсь сценарій, все не по-спражньому, але коли вони розуміють на першій вечірці, що все по-справжньому, що все залежить тільки від них, що ніхто не даватиме їм можливості переписувати дублі, готувати для них якісь сценарні тексти, заготовки, тоді їм стає складніше, вони розгублені. До того ж з'являються почуття до Холостяка – і тоді починається справжнє реаліті. Цього сезону зібралися дуже сміливі дівчата. Це вогонь!

- Чи могли б поділитися своїми лайфхаками, як поводитися Алексу, щоб виглядати на проєкті достойно, як не пропустити важливі моменти, на що варто звертати увагу, щоб розпізнати своє кохання?

– Бути достойним – це іноді небезпечна річ. Це оманливо, у кожного глядача свої очікування, у кожної дівчини свої уявлення про достойність, тому моя головна порада бути самим собою. Але в той же час насолоджуватися кожним моментом, тому що він даний не просто так. Ми маємо дуже багато претендентів, ми проводимо величезний кастинг – як учасниць, так і головного героя. Тому важливо прожити цю прекрасну пригоду, віддатися почуттям і, якщо пощастить, зустріти свою людину, отримати лав-сторі та хепі-енд.

Я трохи ділюся життєвим досвідом і з Алеком, і з дівчатами. Хочеться, щоб Алекс був щасливим. Він дуже цілеспрямований хлопець. До речі, Алекс - один із небагатьох Холостяків, який питає, цікавиться, пише мені і радиться з якихось питань. Це говорить про сильну особистість, яка готова приймати бачення іншої людини. Багато хто часто помиляється, їм здається, що вони все знають і готові швидше вчити, ніж відкриті до іншої думки.

- Наприклад, якої поради питав?

- У нас складний знімальний графік, і Алекс питав, як я з такими навантаженнями справляюся. Погоджуючись шукати кохання під прицілом телекамер, Холостяки не завжди до кінця усвідомлюють, наскільки це і емоційно, і фізично дуже складно. Алекс уже схуд на 5 кг. А щодо справ любовних, їх ми обговорюємо в нашій кімнаті спілкування під час наших зустрічей.

Цим фото Алекс вирішив мотивувати своїх підписників, розповідаючи, як йому не хотілося вставати о 5.30 ранку та йти до зали, але сила волі та правильно обрана мотивація взяли своє. Фото: Instagram.com/alexander_topolsky/

Цим фото Алекс вирішив мотивувати своїх підписників, розповідаючи, як йому не хотілося вставати о 5.30 ранку та йти до зали, але сила волі та правильно обрана мотивація взяли своє. Фото: Instagram.com/alexander_topolsky/

Тіна Кароль чудово б впоралася з роллю Холостячки

- Як думаєте, який би Холостяк вийшов із Ектора Хіменеса-Браво? Він натякав на участь у шоу.

- Цього сезону активізувалися натяки (посміхається). По-перше, дівчата були б усі нагодовані. Я в цьому впевнений. По-друге, у цьому випадку шлях до серця Ектора лежав би якщо не через шлунок, то через кухню – сто відсотків.

Хто знає, можливо, в майбутньому запросимо його на кастинг і сезон з Ектором ще попереду.

- Тоді вже треба і Лесю Нікітюк брати до «Холостячки». Бачите її у цій ролі?

- Я багатьох розглядаю для цієї ролі і з багатьма піднімаю це питання. Хтось думає, що я несерйозно, жартома, але коли справа доходить до запрошення на кастинг, всі розуміють, що я говорив серйозно.

Леся – прекрасна талановита дівчина. Думаю, сезон із нею був би дуже цікавим.

- А хто б ще міг бути Холостячкою?

- Тіна Кароль, мені здається, чудово б упоралася. Я десь читав, що Наталія Могилевська модерує (обговорює з фанатами – Ред.) себе у ролі Холостячки, для Наталки потрібні сміливі, харизматичні чоловіки.

Слава Камінська теж неодружена. А Едгар Камінський, у свою чергу, неодружений. Мої творчі ідеї іноді сміливіші, ніж можуть здаватися в контексті мого стриманого сімейного іміджу (сміється).

– Що стосується «Холостячки»… На ваш чоловічий погляд, у кого більше шансів на перемогу? Хто найідеальніший чоловік?

- Ідеальний варіант – це той чоловік, якого обере Злата. Я все більше переконуюсь, що немає жодних правил, тут складно з якимись своїми порадами, кожен має свою історію. Усі фіналісти – чудові хлопці. Вони дуже різні, але водночас однакові у своїй порядності, відповідальності, вони готові до сім'ї, дітей і це класно.

Моя мама, наприклад, фанатіє від Максима Тарапати. Хтось із друзів молодшого покоління фанатіє від Дмитра Шевченка. Ті, хто любить романтику та пригоди, люблять Андрія Хветкевича. Ті, хто любить сміятися, вміє з легкістю ставитися до всього, що відбувається, і знаходити вихід із будь-якої ситуації, люблять Андрія Задворного.

- Гаразд, а хто з них більше готовий до стосунків, до сім'ї?

– Усі чоловіки готові, у когось вже були сім'ї, тривалі стосунки, тому всі готові нести відповідальність, і з кожним можна працювати, щоб зліпити справжнього ідола для себе.

- «Холостяк» та «Холостячка» – це ще й про красиві побачення. У вас із дружиною яке побачення було найромантичнішим?

- З, мабуть, банального – поїздки за кордон. Прогулянки, вечеря у ресторані – це з класики. З більш раннього нашого періоду стосунків – подорож на автомобілі нічним Києвом, прогулянки Маріїнським парком у мінус 17. Пам'ятаю, на другому побаченні ми з Христиною дерлися на «Батьківщину-мати», було холодно, але чомусь ми вирішили, що це дуже романтично.

А зараз, коли троє діток, головне – просто вирватися з дому, щоб прогулятись удвох. Побути наодинці – це вже рідкість, але ми все одно намагаємось знаходити час для нас двох. Нещодавно у кіно ходили на нічний сеанс. Романтік!

На думку Гриші, всі фіналісти дуже різні, але водночас однакові у своїй порядності, відповідальності, всі готові до сім'ї та дітей. Залишилось дочекатися вибору Злати. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

На думку Гриші, всі фіналісти дуже різні, але водночас однакові у своїй порядності, відповідальності, всі готові до сім'ї та дітей. Залишилось дочекатися вибору Злати. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

ДО РЕЧІ

Моя Христинка іноді прокидається з Януковичем або Зеленським

- Бачила ваші пародії на Януковича та Зеленського і приємно здивувалася, це дуже схоже. Вам із «Кварталу» ще не дзвонили?

- Володимир Олександрович не дзвонив (сміється). Віктор Федорович теж, і дякувати Богу.

Хочу, щоб усі глядачі розуміли, що ведучий «Україна має талант» також працює над собою, приймає якісь творчі виклики. Іноді я танцюю, роблю пародії, можливо, в майбутньому співати почну. Так-так, ще залишилося заспівати (сміється). Але зараз усі починають співати, тому, напевно, поки що утримаюся.

Я давно, ще з університетських часів, пародіюю різні голоси, просто робив це не публічно. А зараз вирішив поділитися таким відео. Намагаюся тримати себе в тонусі, бути сучасним ведучим і доводити, що не просто так на своєму місці.

Моя мама теж сказала: «Синочку, а ти так вмієш»! Навіть вона не знала. А Христинка моя іноді прокидається з Януковичем або Зеленським (сміється).

З дружиною Христиною та синами – 8-річним Іваном, 4-річним Дмитром та Олександром, якому 28 листопада виповниться рік. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

З дружиною Христиною та синами – 8-річним Іваном, 4-річним Дмитром та Олександром, якому 28 листопада виповниться рік. Фото: Instagram.com/grisha_reshetnik/

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Григорій Решетник • RG (@grisha_reshetnik)