Завантажити ще

"Холостяк-12" розійшовся з переможницею проекту через різні погляди на відносини

Фото: instagram.com/holostyakstb

У фіналі пост-шоу романтичного реаліті "Холостяк-12" з'ясувалося, що головний герой Алекс Топольський та переможниця проекту Катерина Лозовицька більше не разом. За словами учасниці, після зйомок вони почали зустрічатися, але через нетривалий час розійшлися через різні погляди на побудову відносин. Пара намагалася порозумітися, але нічого не вийшло.

- У нас виявилися дуже різні уявлення про стосунки та про роль чоловіка та жінки у стосунках. На жаль, із цим неможливо будувати стосунки. У мене були деякі очікування і уявлення, якою людина має бути поруч зі мною і як вона має поводитися. Тобто, для мене базові прояви чоловіків у стосунках – це турбота, ініціативність, залицяння, зацікавленість. На жаль, у наших стосунках я цього не відчула. Мені стало дискомфортно. Мої почуття стали руйнуватися через це. Якщо мені некомфортно, я не продовжуватиму, – зазначила Лозовицька.

Фото: скріншот пост-шоу

Фото: скріншот пост-шоу

На думку Алекса, у стосунках із Катею йому не вистачало енергії та пристрасті. Примітно, що у фіналі проекту холостяк попрощався з Сашею Мудрою, аргументувавши це тим, що вона ідеалізувала їхній союз на ейфорії та пристрасті, але тільки на цьому стосунки не побудувати.

- Для мене не вистачало якоїсь енергії, пристрасті [у стосунках із Катею]. Якщо є такі моменти, вони стимулюють мене реалізовувати себе, як чоловіка, щось робити. На жаль, чи на щастя, говорити складно, бо ніхто не знає, що було б у майбутньому, але, Катю, всі моменти, які у нас були я згадую з ніжністю та теплом. Ми з тобою спілкуємось, ми в нормальних відносинах [залишились]. Як дорослі люди з цього приводу поговорили, з'ясували і дійшли компромісу, що далі немає якогось такого розвитку [відносин], яке могло б бути, - додав Топольський.

Холостяк зізнався, що після фіналу шоу у нього були думки з приводу того, якими могли б бути стосунки, якби він обрав Сашу. Топольський уточнив, що, можливо, це і було однією з причин, чому його відносини з Катею поза проектом не розвивалися. У відповідь на це психолог Світлана Арефнія зазначила, що герой не до кінця сформував образ жінки, з якою готовий будувати стосунки.

- Я відчуваю таку розгубленість... Тут ти хочеш думати про Сашу, але не хочеш щось планувати, мрії будувати. Тут з Катею ти промовляв це все, але не склалося, бо зрозумів, що вона не твоя людина. Коли я перебуваю з однією людиною і мені в ній чогось не вистачає, я спробую це в ній знайти, проговорити це, якось ініціювати, щоб це з'явилося, якщо це можливо. А коли я починаю притягувати у своїй голові інших жінок, тоді в тебе всередині немає повноцінного образу тієї жінки, яку ти хочеш... З цієї візьму ініціативність, з цієї хазяйновитість. Це такий збірний образ, який ти намагався створити для себе, - підсумувала вона.

12-й сезон шоу "Холостяк" з бізнесменом зі Львова Алексом Топольським зняли до початку повномасштабного вторгнення РФ. Прем'єру шоу декілька разів переносили. Через те, що у кадрі і сам "Холостяк", і більша кількість учасниць розмовляли російською, СТБ вирішив переозвучити їх українською.

Фото: скріншот пост-шоу

Фото: скріншот пост-шоу

Новини по темі: Холостяк