Завантажити ще

Злата Огневич: «Холостячка» - це не розважальне шоу, не стендап і не комікс

Злата Огневич: «Холостячка» - це не розважальне шоу, не стендап і не комікс
Фото: STB

Злата Огневич розповідає, що тільки-но починає писати свою нову особисту історію. Та й за умовами романтичного проекту СТБ до фіналу «Холостячки» розкривати усі таємниці ми не можемо. Як зізнається Злата, будь-яку книгу цікаво читати не поспішаючи, заглиблюючись у деталі. Ну а всі ці «таємниці мадридського двору» по-своєму додають перчинки до її життя.

Втім, ми зі Златою залишили вам якісь підказки, виходячи з її почуттів.

Моя мова любові - це обійми й поцілунки

- Злато, у нашій бесіді у листопаді минулого року ми загадували з вами інтерв'ю про кохання. Розумію, наразі всі секрети не розкриєте. Хоча б натякніть: після закінчення «Холостячки» будемо про любов говорити?

- Сподіваюся, ми будемо багато говорити про любов після того, як закінчиться проект. Особливо - про різні романтичні приємні моменти, можливо, несподівані й для мене, і для чоловіків. Думаю, після закінчення «Холостячки» знайдеться дуже багато тем для розмови (посміхається).

- Ви зізнавалися, що у вас у житті таких побачень не було, як на проекті. Яке зворушило до глибини душі?

- Ну, скажімо, ті побачення, які б мене зачепили до глибини душі, ще попереду (посміхається). Далі починається все найцікавіше.

Але одне з найбільш екстремальних побачень - це, безумовно, стрибок з парашутом. Це була моя давня мрія. Але я не могла її здійснити через умови контракту з продюсерською фірмою, яка, зокрема, обмежувала мене в екстрімі. Та й потім якось все не складалося - або не було потрібних обставин, або людини, яка б підтримала мене в цьому бажанні. І Діма (Шевченко. - Прим. авт.), звичайно, виконав мою заповітну мрію. Це було одне з найкрутіших побачень і на проекті, і в моєму житті.

- А ще ви говорили, що будете сміливо цілуватися на побаченнях, щоб відчувати серцем. Поцілунки допомагають?

- Моя мова любові - це обійми, дотики, поцілунки. Так, я відчуваю, той чоловік поруч зі мною чи ні. Окрім спілкування, яке є для мене важливою частиною для побудови стосунків, мені дуже важливі обійми, дотики, я дуже тактильна людина. Поцілунки - це додатковий спосіб досліджувати потенційного партнера. Ми досліджуємо один одного.

- Як ви визначали для себе, хто прийшов на проект із щирими намірами, а не за піаром? Завжди якийсь відсоток учасників будь-яких шоу йде саме за славою.

- Наразі вже точно можу сказати: з ходу вішати ярлик на чоловіка, що він прийшов виключно за піаром, - занадто поверхове судження. Можливо, хтось спочатку і розцінював проект як піар, але потім, коли відчув, що тут щиро, по-справжньому, що це історія про справжні почуття, почав дивитися на все інакше. Коли з'являються почуття, чоловіки забувати про піар.

Природно, всі учасники проекту стають впізнаваними. Чоловіки діляться зі мною інформацією, ми підтримуємо стосунки поза проектом, листуємося, вони мене в своїх сторіз відзначають, і вони кажуть, що їх на вулицях впізнають. Тому, звичайно ж, якась медійність проявляється. Але йти на такий проект виключно за піаром вважаю марною втратою часу. Особисто я йшла сюди задля того, щоб зустріти свого чоловіка - нехай і таким незвичним для більшої частини аудиторії способом.

Моє життя і так увесь час під прицілом камер, і я подумала: «А чому б і ні?! Буду шукати свою любов під прицілом відеокамер». Я вирішила не упустити свого шансу знайти свого чоловіка, бути щасливою у стосунках. Зрештою, взагалі вирішила нічому в цьому житті не дивуватися, говорити «так», відкривати своє серце і десь навіть займати позицію спостерігача - ок, це відбувається зі мною, давай спробуємо ще таким чином прожити це життя.

Якоюсь мірою я з вами згодна: були чоловіки, які прийшли за піаром, зокрема Макс Єжов. Це було видно ще на першій вечірці. Схожа історія вийшла з Ігорем Присяжнюком, який сам покинув проект. Я ставила собі питання: навіщо він взагалі приходив? Він просто зайняв місце іншого чоловіка, який, можливо,  хотів насправді побудувати стосунки.

Але в цілому я захоплена цим сезоном. Стільки прекрасних харизматичних чоловіків!

- Мене ще дуже здивувала поява Сергія Асафатова. Ви знайомі, і він, якби сильно хотів, міг би запросити вас на побачення поза проектом.

- В силу професійної етики не можу обговорювати або засуджувати Сергія. Думаю, він досить сором'язливий, і, можливо, вся ця атмосфера й обстановка на нього вплинули: багато чоловіків, всі вони чогось прагнуть, кожен щось намагається сказати, підійти, і Сергій на цьому тлі трошки розгубився, жодним чином себе не виявляв, що дозволило мені засумніватися в його намірах.

Стрибок з парашутом Злата називає одним з найкрутіших побачень і на проекті, і в житті, яке їй організував Дмитро Шевченко. Фото: Інстаграм Огневич

Стрибок з парашутом Злата називає одним з найкрутіших побачень і на проекті, і в житті, яке їй організував Дмитро Шевченко. Фото: Інстаграм Огневич

Для почуттів ніщо не є перешкодою

- В основному всі учасники - люди небідні, це бізнесмени, айтішники... Деякі дуже люблять похвалитися своїми мільйонами. І мало простих хлопців, у яких поки що немає солідних чекових книжок. Це не бентежить?

- Для почуттів ніщо не є перешкодою - ані вік, ані соціальний стан. Можу сказати, що на проекті зібралися досить-таки прості хлопці, і кожен з них зробив себе сам, багато працював і всього досяг самостійно. Це вже викликає велику повагу. І в цьому ми з ними схожі.

- У першому ток-шоу «Як вийти заміж» ви зізналися, що закохані. Це правда?

- Так. І нічого з того часу не змінилося. Я закохана і щаслива. І тільки-но починаю писати свою історію. Як все склалося після фіналу - дізнаєтеся у фінальному випуску «Холостячка. Життя після проекту».

- Плакат Бредлі Купера все ще висить у вас вдома або його місце зайняла інша фотографія?

- Плакат - це голосно сказано. Це просто невеличка фотографія з альбому «Зірка народилася», і вона висить у мене на кухні донині. Але це абсолютно ні на що не впливає. Бредлі Купер мені подобається як актор - він дуже харизматична людина. Але ті почуття, які я відчуваю зараз, вони точно до Бредлі Купера (сміється).

- Судячи з коментарів глядачів у соцмережах, у фаворитах - Роман Васильєв, Максим Тарапата, Роман Свєчкоренко та Дмитро Шевченко. Їхні імена найчастіше звучать. Глядачі в здогадах близько до вашого вибору?

- Я поки можу лише сказати, що у глядачів прекрасний смак (посміхається).

- У серпні в Мережу хтось злив відео вашої прогулянки з Романом Свєчкоренко, ви тоді каталися на велосипедах. Це були зйомки епізоду шоу або особиста зустріч?

- Це були зйомки епізоду. І це видно, поруч перебувала знімальна команда. Напевно, хтось так зняв це відео, що «одрізав» знімальну групу.

Ані для кого не секрет, що проект знімався в літній період, і було багато різних відео і фото. Ми навіть просили людей не завантажувати нічого в інтернет, не світити інформацію, тому що хотіли самі розповісти нашу красиву історію. Але люди у нас іншого складу, тож їх можна пробачити.

- До речі, Свєчкоренко був на вашому концерті 8 жовтня. Ви, напевно, бачили фото. Це збіг чи ви запросили?

- Я бачу всі фото, статті, у мене є спеціально навчена людина в команді, яка відстежує інформацію.

Чи запросила я його туди? Можливо, ви про це дізнаєтеся трохи пізніше. Ми тримаємо інтригу. Набагато цікавіше дізнаватися, дивитися й читати. Особисто я люблю читати книги поступово, не люблю зазирати наперед і знати, чим все скінчиться.

На першу вечірку Влад Ясько прийшов з картонним Бредлі Купером. Фото: СТБ

На першу вечірку Влад Ясько прийшов з картонним Бредлі Купером. Фото: СТБ

Мені дуже подобається, коли все поступово розвивається

- Ваш гарячий танець для чоловіків багатьом не дає спокою. Це було сміливо. Ви вільно себе почували в тій атмосфері?

- Якби я вийшла і заспівала пісню, це було б дуже передбачувано й очікувано. А мені дуже хотілося зробити чоловікам особливий подарунок, щось таке, чого вони від мене не очікували. Причому чуттєво і сексуально.

Зізнаюся, для мене це теж був виклик. Одна справа - танцювати для свого коханого чоловіка, інша - на сцені. Але мені вдалося побороти свою ніяковість, і я отримала величезне задоволення, коли танцювала цей танець.

Мій танець - це не просто рухи на сцені гарної жінки, цей танець - про прийняття себе. Він про те, що не варто боятися своєї сексуальності, привабливості, треба дивитися на речі набагато ширше, ніж ми звикли. Мені хочеться дати приклад іншим жінкам - потрібно себе приймати, бути вільною у судженнях, вчинках, всі обмеження - всього лише в нашій голові, в нашій свідомості. Тому для мене цей танець має дуже глибоке значення.

- Чи не було прикро, що вас за нього критикували, особливо жінки?

- Критика - це комплекси. Коли жінки критикують інших жінок - це у першу чергу свідчить про комплекси і якусь нереалізованість. Критикують, коли не можуть собі щось дозволити, щось собі забороняють, коли щось не вкладається у свідомість. Але ж це не означає, що це погано.

Від того, що мене критикують, мені не стало гірше, я не стала гірше співати, виглядати, жити, думати. На мене це абсолютно жодним чином не впливає.

Танець Огневич став чи не найбільш обговорюваною подією на «холостячки».

Танець Огневич став чи не найбільш обговорюваною подією на «холостячки».

- А були готові до того, що будуть говорити різне? То танець вульгарний, то занадто добра дівчинка Злата і нудно дивитися... Всім глядачам не догодиш.

- Людям ніколи не догодиш. Я готова до обговорень. І хочу зазначити, що «Холостячка» - це не розважальне шоу, не стендап і не комікс. Це проект про кохання. І про любов є різні історії. Мені дуже подобається, як все поступово розвивається.

У нас уже були перші драми з чоловіками, які покинули проект. Була історія з Богданом (Коломейко. - Прим. авт.), і Максом (Тарапата. - Прим. авт.), коли вони по-різному відгукувалися про будинок, в якому живуть. Вважаю, це була досить гостра ситуація. І з кожним випуском все цікавіше спостерігати за тим, як проявляються чоловіки. Вони такі й в реальності. А в реальності є і драми, та й багаття повільно розгоряється.

Це я до того, що «Холостячка» - не шоу, не комедія, це реаліті-проект, на якому реальні люди проявляють реальні почуття. І виявляють їх в залежності від обставин, своїх характерів та ситуацій, які виникають. Ніхто нікого спеціально не примушує стикатися лобами. Для цього є спеціальні зашкварні проекти типу «Дом-2». Особисто я ніколи в житті в такий історії не брала б участі, це неекологічний проект, він не про екологічні стосунки. А «Холостячка» - найромантичніший, тонкий, душевний, щирий проект на ТБ. Тому я і зважилася спробувати знайти тут свою любов.

- В якихось моментах було некомфортно, до чогось доводилося звикати?

- Перший час потрібно було звикати до камер. Коли я співаю на концерті і мене знімають камери, тут взагалі немає ніяких складнощів. А коли йдуть реальні діалоги з реальними чоловіками, коли неможливо усамітнитися, звичайно, перший час довелося звикати, було непросто. Але дуже сподіваюся, що багато хто почерпне для себе поради, як будувати стосунки між чоловіком та жінкою.

- Вас ще увесь час порівнюють із Ксенією Мішиною - як вона себе поводила, а як ви.

- Я себе не порівнюю. А глядачі, звичайно ж, постійно когось з кимось порівнюють. Їм же  треба щось обговорювати. Тому нехай порівнюють, якщо їм так хочеться.

Злата зустрілася з Ксенією Мішиной під час зйомок першого ток-шоу «Як вийти заміж». Фото: Інстаграм Огневич

Злата зустрілася з Ксенією Мішиной під час зйомок першого ток-шоу «Як вийти заміж». Фото: Інстаграм Огневич

Щоб відновитися, їду до Карпат

- Ви нещодавно написали, що вам потрібен детокс і перезавантаження, щоб були свіжі думки, нові смисли. З чим це пов'язано?

- Я час від часу їду до Карпат, щоб відновити енергію, помедитувати, помовчати, побути на самоті. У мене було дуже багато роботи окрім «Холостячки», зйомки, концерти, інфлюенсерська робота, і я відчуваю, що мені треба "підзарядити батарейки". А найкраще у мене це виходить саме в Карпатах. Є у мене там затишна місцинка.

- Чи любите "перезавантажуватися" наодинці із собою?

- Так, поїду одна. Я навіть на проекті у чоловіків запитала, як вони ставляться до того, що час від часу мені потрібно побути наодинці з собою. На що вони сказали, що це хороша практика. У будь-якому випадку так прозвучало на словах. Тепер буду перевіряти в реальності.

- Проект вже знятий, відповідно, свій вибір ви вже зробили. Чи не складно тримати життя в секреті?

- За будь-яких життєвих умов я намагаюся винести максимум і все перевести в плюс. Це дуже цікаво. У дитинстві моїм улюбленим романом був «Граф Монте-Крісто» Олександра Дюма. Тому мені подобаються «таємниці мадридського двору», розслідування, секрети. У моєму випадку така ситуація йде мені на користь. Це навіть якоїсь перчинки додає до життя (сміється).

- Коли вийде заключний епізод, що зробите першочергово? Наприклад, Новий рік - де і з ким хотіли б зустрічати?

- Уесь грудень у мене робочий, і новорічна ніч в тому числі. А у січні планую поїхати на відпочинок. А чи одна я поїду або з кимось - дізнаєтеся дуже скоро. І якщо раптом поїду на відпочинок не одна, звичайно, розповідатиму, викладатиму фото. Буде привід - все розповім. Зараз же розповісти більше не можу, інакше почнуться спойлери.

Незважаючи на те, що чоловіки вже організовували для Огневич красиві побачення, найдивовижніші, за її зізнанням, ще попереду. Фото: СТБ

Незважаючи на те, що чоловіки вже організовували для Огневич красиві побачення, найдивовижніші, за її зізнанням, ще попереду. Фото: СТБ

Новини по темі: Злата Огневич Холостячка