28501
0
14 квiтня
Завантажити ще

"Холостяк" Топольський відповів на претензії Лозовицької та заявив, що був ініціатором розриву

Фото: t.me/stbua

Головний герой шоу "Холостяк-12" Алекс Топольський відповів на звинувачення переможниці проєкту Катерини Лозовицької, що в реальному житті він виявився не таким дбайливим та уважним, як під час шоу. Свою думку про це Алекс написав у соцмережі.

- У кожного своя правда! Думаю, багато хто вже прочитав пост Каті… Я теж… І я в шоці… Це стало для мене цілковитою несподіванкою, адже ми розійшлися на добрій ноті і весь цей час дружелюбно спілкувалися. На пост-шоу вона сказала, що ініціювала розлучення, хоча насправді його ініціатором був я, і це тоді її дуже збентежило. Я готовий перевернути гори заради іншої людини, якщо відчуваю віддачу й у свій бік. Мені не потрібні дифірамби та слова. Ти просто відчуваєш – тобі люблять чи ні! – написав він.

Алекс стверджує, що саме він завжди робив перші кроки. Катя спокійно до цього нібито ставилася і тому його бажання будувати стосунки та розвивати їх почало поступово згасати.

Раніше переможниця 12-го сезону реаліті-шоу "Холостяк" Катерина Лозовицька розповіла, що "Холостяку" не вистачало зрілості у стосунках. 

Новини по темі: Холостяк Реаліті-шоу