Завантажити ще

Переможниця "Холостяк-12" розповіла свою версію розставання з Топольським

Переможниця
Фото: instagram.com/katerina_lozovitska/

Переможниця 12-го сезону реаліті-шоу "Холостяк" Катерина Лозовицька розповіла, що Алексу Топольскому не вистачило зрілості у стосунках. Це і стало причиною розставання пари після проєкту. Про це Лозовицька написала в Інстаграмі.

- По-перше, кожен чоловік, щоби побудувати стосунки зі зрілою жінкою, повинен сам стати зрілим. По-друге, знати, хто він, що йому потрібно від життя та від партнера, які цінності має та які шукає в жінці. У наших відносинах з Алексом, на жаль, залицянь вимагав він до себе. Похвал, подарунків, вчинків, слів захоплення... Що в наших стосунках не вистачало мені особисто? Я хотіла мати надійне плече поруч, щоб мене цінували, чули та розуміли. Хотіла, щоб про мене дбали, коли захворіла. Хотіла отримати квіти, хоч раз. Хотіла більше часу разом. Хотіла нових спільних емоцій. Хотіла романтики та пристрасті. Але, напевно, таке для Алекса можливе лише під прицілом камер, – написала Лозовицька.

Катерина зазначила, що двічі пропонувала "холостяку" з'їздити на спільний відпочинок, але щоразу отримувала відмову. Лозовицька також заявила, що їй подобається модель сім'ї, де "чоловік оберігає жінку, цінує та піклується". 

У пост-шоу Алекс заявив, що йому не вистачило енергії та пристрасті у стосунках з Катериною. При цьому у фіналі сезону "Холостяк" відмовив іншій фіналістці Саші Мудрій з формулюванням, що на одній тільки пристрасті стосунків не побудуєш.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Kateryna Lozovytska (@kateryna_lozovytska)

 

Новини по темі: Холостяк Реаліті-шоу