Завантажити ще

Віталій Козловський зізнався, що його стосунки з Раміною Есхакзай були фейком

Віталій Козловський зізнався, що його стосунки з Раміною Есхакзай були фейком
Фото: instagram.com/raminalalala

Співак Віталій Козловський вперше підтвердив, що його стосунки з інтерв'юером Раміною Есхакзай були фейком. У подкасті Олега Борисова для телеканалу "ДОМ" артист розповів, що ініціатором історії про їхній "роман" виступила Раміна.

- Так, [це правда]. Воно якось само собою. Це дуже довга історія, я її зараз не розповідатиму. Це було потрібно більше Раміні, - сказав Козловський. - Ми обидва грали. Немає диму без вогню. Ти розумієш, зараз такий час, що будь-яка брехня, вона, по-перше, не цікава, а по-друге, не має сенсу. Це те, що було. Це те, що залишилося за межами того часу, який ніколи не повернути.

Козловський додав, що зараз він із Раміною не спілкується, але блогерка стежить за його творчістю та підтримує, коли у того виходить нова пісня.

- Ми не спілкуємось, але вона мене підтримує, коли я випускаю якусь нову пісню, вона завжди стежить і підтримує мене. В принципі, вона завжди говорила, що це була фіктивна вся ця історія, але між нами був вогонь, мушу відзначити, що він був. Але я дуже радий за неї сьогодні, – уточнив виконавець.

Про роман Козловського та Есхакзай заговорили 2016-го. Через рік артист зробив дівчині пропозицію, проте пізніше вона зізналася, що передумала виходити заміж, оскільки тоді не була готова до сімейного життя. У 2019 році інтерв'юер зізналася, що відтоді їй доводилося відмиватись від штампу "колишньої дівчини Козловського". Зараз Раміна зустрічається з юристом та українським захисником Євгеном Проніним.