28501
0
19 квiтня
Завантажити ще

Угорці не пустили Раміну Есхакзай в Україну: Розмовляли як із собакою

Угорці не пустили Раміну Есхакзай в Україну: Розмовляли як із собакою
Фото: instagram.com/raminalalala

Блогера Раміну Есхакзай не пустили в Україну через угорський кордон. Їй довелося їхати через румунський. Про неприємний досвід спілкування з угорськими прикордонниками авторка YouTube-каналу «Ходять чутки» розповіла у своєму Інстаграмі.

- Коли я виїжджала з України, я виїхала машиною за техпаспортом у додатку "Дія". Я перетинала кордон через Румунію. Проблем із виїздом не було. Навіть строга Австрія приймала мій техпаспорт через "Дію"... Сьогодні я хотіла перетнути кордон України. На кордоні мене зустріла жінка і командним тоном сказала щось угорською. Я так зрозуміла, що треба було зупинитись. Потім вона почала кричати, саме кричати, щоб я дала паспорт, потім документи. Я у неї запитала: "Do you speak English? Чи розумієте ви українську?" Вона сказала "NO". Далі я їй сказала, що мій техпаспорт загублений, але є у додатку "ДІЯ". Я зробила їм переклад документу на угорську. Далі розпочався цирк. До мене підійшло 3 чоловіка, один з яких говорить англійською. Я пояснила йому ситуацію. Після чого вони сказали, що не можуть мене пропустити. Або я маю залишити машину і йти пішки, або розвернутися назад до Європи, - написала Раміна.

Блогер і журналістка заявила, що з нею розмовляли "як із собакою", через що їй здалося, що вона опинилася в Росії. Раміна Есхакзай повідомила у сторіс, що на румунському кордоні її пропустили. Їхала блогер у машині з мамою та собачками.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ramina Esshakzai (@raminalalala)

Новини по темі: Угорщина Блогери Кордон