Завантажити ще

Раміну Есхакзай захейтили за російську рекламу від YouTube: Я не несу за це відповідальність

Раміну Есхакзай захейтили за російську рекламу від YouTube: Я не несу за це відповідальність
Фото: instagram.com/raminalalala

Ведуча YouTube-шоу "Ходят слухи" Раміна Есхакзай поскаржилася на цькування в соцмережах. Підписників її каналу обурило те, що під час перегляду нових випусків "випливає" російська реклама. Про це Есхакзай повідомила 15 липня у Instagram.

-Я не розумію, якого Х мені прилітає: "Ти що взагалі очманіла давати таку рекламу? На росію працюєш?" Я спочатку не зрозуміла, подумала: WTF? Яка реклама? Якщо з 24 числа її немає. А потім вже зрозуміла, що це YouTube... Можливо хтось знову топить мене, мій канал, не думали??? На Instagram вже вирішили не витрачати по 15 тисяч долларів, вирішили ще більше витратити на ютуб, - заявила Раміна.

Есхакзай пояснила, що з початку війни не робила рекламних інтеграцій, тим більше тих, які пропонували з Росії. За її словами, платформа сама пропонує глядачам різну рекламу, за яку вона не несе відповідальність.

- В останніх моїх відео на YouTube деякі користувачі обурилися тим, що у відео є реклама, яку YouTube розміщує рандомно. На жаль, я навіть не можу побачити, що там за реклама. Але, судячи з коментарів, якась російська. Країна реєстрації мого каналу – Україна. Фізично я в Україні. Мою позицію ви знаєте. Єдина реклама за яку я відповідаю – це рекламні інтеграції, які купують бренди та де я розповідаю про товар. Таких наразі немає. Була лише одна, яку купили до 24 лютого. Це все. Це реклама польської косметики. Вона розміщена у випуску з Янкі, хоча мала бути у випуску 24.02 з переговорником. Вся решта реклами – це YouTube. Він сам обирає, куди і що ставити, – уточнила Раміна. - Ще раз: коли я роблю рекламу, я про це говорю і тримаю продукт у руках. Якщо "випливає" якесь вікно, я за це НЕ НЕСУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ДОСИТЬ МЕНЕ ХЕЙТИТИ!!!!

Інтерв'юер додала, що з початку війни в Україні не відвідувала території Росії і відмовилася від контенту з героями з РФ.

- Якби я була такою падлою, як ви думаєте, я залишилася б на росії і заробляла собі гроші нормально, а не працювала собі в мінус. ХЕЙТИТИ ЛЮДИНУ ЗА МИНУЛЕ, це як продовжити стосунки після зради і нагадувати все життя про це. Може тоді краще розійтись? Я себе не нав'язую, – підсумувала блогер.

Раніше півачка Mamarika висловилася про Регіну Тодоренко, яка замовчує війну РФ в Україні. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк артистка назвала телеведучу "дурою" та обурилася її позицією.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ramina Esshakzai (@raminalalala)

Новини по темі: телеведучий Блогери