Завантажити ще

Ганну Саліванчук надурили шахраї з гуманітаркою: Фасували речі у підвалі

Ганну Саліванчук надурили шахраї з гуманітаркою: Фасували речі у підвалі
Фото: скріншот відео youtube.com

Акторка Ганна Саліванчук викрила шахраїв, які продавали гуманітарку, надану волонтерами. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк артистка розповіла, що на початку війни зібрала 350 тисяч гривень і хотіла допомогти українцям, які залишили свої домівки через вторгнення РФ. За словами Ганни, вона разом із знайомими привезла гуманітарку до дитячого будинку на Житомирщині, де, за словами співробітників установи, було 5000 осіб. Як з'ясувалося пізніше, там під виглядом "допомоги" перепакували увесь наданий товар на продаж.

- Забили повну машину, приїжджаємо до Житомира саме тоді, коли бензину не було ніде. Я дзвоню директору дитбудинку, але він не бере слухавку. Дзвоню його помічниці, і вона каже: "Зараз у мене тут така ситуація..." Пізніше до нас виходить, щоб нікого не образити, така собі "базарниця", "решака-барабака", яка все "порішає". Каже: "Ви заходьте, зараз все вирішимо, заїжджайте "бусиком" сюди". Я запитую: "А дитячий будинок де?" У відповідь: "А там, за брамою". Я знов перепитую: "А нам куди?" У відповідь: "А ось сюди, у підвальчик". У неї довге підвальне приміщення у чотирьохповерховому будинку. Вона взяла пофарбувала коридор у жовто-синій колір, поставила фарби й хотіла привести дітей, щоб ми зробили фото, відео, як ми разом малюємо різнокольоровими долонями. Я заходжу до цього підвального приміщення і бачу, як у кожній кімнаті сидить жінка та перебирає гуманітарну допомогу. Вони її витягували, переупаковували та запечатували на продаж. Я бачила це на власні очі, - запевнила Ганна.

Артистка, відчувши каверзу, не стала розвантажувати гуманітарку, а потім доставила її до іншого дитячого будинку.

- Я не знала, як мені звідти вийти та подивитися в очі людям, які мені довірилися й вирішили допомогти. Я була у шоці. Я питаю у жінки: "Де діти?" Вона додає: "У мене наразі лише 15 дітей". Я у відповідь: "Ви написали 5000. Я зібрала купу грошей, скільки часу витратила, щоб перебрати увесь цей одяг". Люди, з якими я приїхала, які займаються допомогою вже 8 років, одразу зрозуміли, що це повний "розводняк". Але вони не можуть мені нічого сказати, бо ті гроші, які давалися, вони давалися на моє ім'я. Хлопці потім мені сказали, мовляв, якщо Аня зараз вийде і скаже, що ми розвантажуємо все, нам стане зовсім погано. Але я вийшла і сказала: "Ми не розвантажуємося", - уточнила вона.

Саліванчук додала, що після того, що сталося, намагалася знайти нечесного "директора-волонтера", але це не дало результатів.

- Я писала петиції, шукала цього мужика, бо він 8 років займається гуманітаркою. Я просила людей, щоб його знайшли і покарали, тому що, вибачте мені, він 8 років на**бує людей, - підсумувала акторка.

Раніше співак Олександр Кривошапко розповів, як його родина евакуювалася з окупованого Маріуполя. Рідні співака пройшли пішки майже 15 кілометрів.

Новини по темі: Актори