Завантажити ще

Ганна Саліванчук розповіла про "евакуацію" з дому через п'яного чоловіка: Не міг вийти і натискав усі кнопки

Ганна Саліванчук розповіла про
Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

Українська актриса Ганна Саліванчук розповіла, що у ніч на 21 лютого її родині довелося екстрено "евакуюватися" із квартири. За словами знаменитості, близько 2:00 увімкнулась пожежна сигналізація, і вона разом з іншими мешканцями будинку вибігла у двір.

- Ви уявляєте, що ми подумали у такий час. Сирена, що гралапанить, змушує мешканців здійснити нічний вояж на вулицю і познайомитися з сусідами. А сирена, що кричить, у контексті актуального новинного порядку денного забезпечує далеке світло в очах усіх супід'їздників, - написала артистка в інстаграмі.

Проте виявилося, що сигналізацію включив п'яний чоловік, який не міг знайти вихід із під'їзду і "натискав скрізь, де тільки можна".

- Пожежні, поліція, швидка, консьєржка, двірник, купа сусідів, та що казати - навіть я півночі не спала через те, що один тип прибухнув. Натомість ми з'ясували, чи готовий будинок до евакуації, якщо що. Найповніше стан справ визначає слово "ні*уя". Але ми виправимося. Так що спасибі за ревізію, невідомий аватар. Твоя завтрашня печія – від нас усіх, – зазначила Саліванчук.

Також вона додала, що здивувалася, коли побачила, як її сусіди були зібрані за 15 хвилин і з валізами стояли на вулиці.

- Наскільки паніка в країні через цю війну, що вони за 15 хвилин зібралися і були на вулиці. А я нагорі навіть не чула, тобто, якщо щось раптом, то я можу і не почути. Мені дзвонить мама і каже, що жах. Вона вже була одягнена, відкрила чемодан і насипала туди купу пігулок. Це головне, що треба було взяти. Це просто страх, – сказала Ганна.

Ганні Саліванчук 36 років. Відома за ролями у фільмах "Свінгери" та "Свінгери-2", серіалах "Свати", "Жіночий лікар", "Одного разу під Полтавою". З 2015 року одружена з продюсером "Кварталу 95" Олександром Божковим. У пари двоє синів: Гліб та Микита.

Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

Новини по темі: Знаменитості