28501
0
15 квiтня
Завантажити ще

Як готуються до зими Зібров, Сенічкін, Горбунов, Кошовий, Лебідь та інші наші зірки

Як готуються до зими Зібров, Сенічкін, Горбунов, Кошовий, Лебідь та інші наші зірки
Фото: Instagram.com/ruslan_senichkin/

Ще влітку акторка Леся Самаєва, розмовляючи з нами про виживання в умовах війни, розповідала:

- Ми перейшли на дуже жорстку економію. Я посадила город. І якщо до цього я ніколи не саджала город, могла хіба що якусь зелень посадити, то в цьому році експериментально посадила картоплю. Поки була в європейському турі, чоловік все прополов, кущі підгорнув. Так що картопля вже точно буде.

Наша влада про всяк випадок тепер радить кожному готуватися до зими, бо що буде завтра – спрогнозувати не ладен ніхто.

Наприклад, ведучий Нового каналу Олександр Педан у розмові з нами пропонує, якщо маєте таку можливість, задонатити на закупівлю дров тим, хто цього потребує. Або ж – перебрати свій теплий одяг, яким ви не користуєтеся, і віддати нашим людям, які зараз не мають змоги його купити.

Ми поговорили з нашими артистами про те, як вони будуть зимувати.

Павло Зібров: Заготувався всім, що виростив у саду і на городі

Павло Зібров вже зробив необхідні запаси на зиму. Народний артист каже, що власноруч робив заготівлі зі свого городу та саду.

- Я, безумовно, заздалегідь підготувався до зими. Зробив припаси в погребі. Є закрутки, картопля, яблука, груші – все, що в мене на городі росло, все уже склали на зиму. Ручками садив, ручками збирав і ручками заносив. Так що заготувався, - розповідає нам Павло Зібров. - Сік березовий, варення, повидло – все робив сам. Малинове варення, до речі, дуже добре зігріває. Меду закупив – ним теж зігріватися добре. Горіхами запаслися. Вони корисні, вітамінні і дають запас енергії організму. Раджу всім – корисно мати це вдома під рукою.

Теплі речі закупили, термобілизна, теплі ковдри є, навіть валянки є. Нашій вівчарці Габі, я тепер кличу її Горпина - українською мовою, ми зробили теплу будку, оббили утеплювачем. Буде їй теж тепло.

У нас вдома є каміни, тому заготовляв дрова із задоволенням. І фізкультура, бо ріжеш і рубаєш, і тепло буде взимку.

Павло Зібров потурбувався і про Габі – утеплив їй будку. Фото: Instagram.com/pavlo_zibrov/

Павло Зібров потурбувався і про Габі – утеплив їй будку. Фото: Instagram.com/pavlo_zibrov/

Руслан Сенічкін: Наберу пляшку з гарячою водою замість грілки

Руслан Сенічкін – людина «морозостійка», то ж зими він не боїться. Переживає ведучий «Сніданку з 1+1» лише за наших військових – щоб їм було тепло.

- Не готуюся до зими, тому що у мене фактично з літа все готове. Вікна не конопачу, не купую всіляких теплих речей, - зізнається в бесіді з «КП в Україні» Руслан Сенічкін. - На всяк випадок, якщо буде мінус 30, то наберу собі пляшку з гарячою водою, замість грілки, і так буду грітися у ліжку. Зрештою, я навіть при мінус 15 сплю з відчиненими вікнами, бо моя терморегуляція дозволяє мені зиму відчувати на повну. Я кайфую від осені і дуже чекаю на зиму. Єдине, чим переймаюся – наші захисники і захисниці на фронті мають бути повністю і вчасно забезпечені теплими речами. Щоб вони там не мерзли! Оце мене найбільше бентежить.

Руслан Сенічкін кайфує від осені і дуже чекає на зиму. Фото: Instagram.com/ruslan_senichkin/

Руслан Сенічкін кайфує від осені і дуже чекає на зиму. Фото: Instagram.com/ruslan_senichkin/

Євген Кошовий: Що нам треба? Гарячий чай? Чайник є, чай є, вода є

Актор Студії «Квартал 95» теж більше переймається за наших військових, ніж за себе.

- Теплі ковдри ми ще на початку війни відправляли переселенцям із Маріуполя. І якщо буде потреба, то ще відправимо. Ми їх підтримуємо, підживлюємо енергією, робимо все, щоб вони відчували себе комфортно, наскільки це можливо. Самі ми про це ще не думали, - розповів в інтерв’ю «КП в Україні» Євген Кошовий. - Теплі ковдри у нас ще є вдома. Що ще нам треба? Гарячий чай? Чайник є, чай є, вода є… Зараз потрібно думати не про те, як утеплити себе, а як утеплити наших бійців. Дай Боже, щоб до холодів війна закінчилася. Але всі ми прекрасно розуміємо, що це все може затягнутися. Тому насамперед треба думати про тих, хто зараз на передовій знаходиться. І їх треба утеплювати. Ми зараз якраз шукаємо комплекти військової теплої форми, щоб відправити хлопцям. Отак і готуємося. Бо треба спочатку підготувати тих, хто тебе захищає.

Євген Кошовий вважає, що зараз потрібно думати не про те, як утеплити себе, а як утеплити наших бійців. Фото: «Квартал 95»

Євген Кошовий вважає, що зараз потрібно думати не про те, як утеплити себе, а як утеплити наших бійців. Фото: «Квартал 95»

Олена-Крістіна Лебідь: Готуюсь спати в хаті у наметі

– Я страшенний мерзляк. Кожну зиму мерзну, як бобік, – сміється ведуча проєкту «Аферисти в сітях» на Новому каналі Олена-Крістіна Лебідь. – Навіть якщо це тепла зима, без ускладнень, як прийдешня. Тому, звісно, в мене є ковдри, шкарпетки з начосом, а теплючий домашній костюм вже купила! Готуюсь використовувати популярний нині метод: спати в хаті у наметі. Намет є, бо я – любитель відпочинку на природі. Спальники віддали на ЗСУ ще в березні, тому треба докупити. До речі, готуюся не лише я. Готую й людей – попередженням про аферу, яка зараз «шпарить» навсю, бо пов’язана з дровами, обігрівачами та вугіллям. Упевнена, що зиму перезимуємо і зустрінемо неймовірно прекрасну весну вже у вільній мирній Україні.

Олена-Крістіна Лебідь мерзне кожну зиму, то ж утеплилася заздалегідь. Фото: Instagram.com/elena_kristina_lebed/

Олена-Крістіна Лебідь мерзне кожну зиму, то ж утеплилася заздалегідь. Фото: Instagram.com/elena_kristina_lebed/

Юрій Горбунов: Запас дров є

Юрій Горбунов вірить, що все буде краще, ніж нам зараз говорять, але все-таки рекомендаціями підготуватися до зими радить не нехтувати.

- Ми живемо за містом, у нас є запас дров, камін, який можна топити. Можна хіба що ще вугілля докупити, - зізнається у бесіді з нами телеведучий 1+1. - Насправді це правильно, що нас готують до зими. Думаю, не все так буде страшно, як зараз розповідають. Проте краще підготуватися, а там все буде добре, ми переживемо цю зиму, а там уже й Перемога – будемо вірити у краще.

У будинку Юрія Горбунова і Каті Осадчої є камін, то ж можна буде зігрітися. Фото: Instagram.com/gorbunovyuriy/

У будинку Юрія Горбунова і Каті Осадчої є камін, то ж можна буде зігрітися. Фото: Instagram.com/gorbunovyuriy/

Олена Фроляк: Буде скрутно – переїдемо до когось одного з нашої родини

Олена Фроляк говорить, що все необхідне у неї вдома є, то ж зиму якось переживуть, а буде скрутно – зберуться родинами пожити у когось одного.

- У мене генерал по закрутках – мама. Закрутили і наквасили огірків, помідорів, щось зробимо з баклажанів. У нашій кладовій вже заставлено чотири полиці. Думаю, не пропадемо, - розповіла нам шеф-редакторка інформаційної служби ICTV. - Ковдри, теплий одяг у нас є. Найголовніше – вдома є пічка-буржуйка. Тому всі надії на неї, якщо не дай бог відключать газ чи світло. Якщо буде скрутно, переїдемо всі до когось одного з нашої родини. Переживемо!

Олена Фроляк зізнається, що у неї є пічка-буржуйка. Фото: ICTV

Олена Фроляк зізнається, що у неї є пічка-буржуйка. Фото: ICTV