Завантажити ще

Хлої Кардаш'ян відповіла Каньє Весту на закиди, що сім'я приховувала від нього дітей

Хлої Кардаш'ян відповіла Каньє Весту на закиди, що сім'я приховувала від нього дітей
Фото: Ларрі Бузакка/Getty Images

Репер Каньє Вест (Йе) після показу на Тижні моди в Парижі влипнув у черговий скандал. У соцмережах артист спробував відповісти редактору відділу моди Vogue Габріелле-Карефа Джонсон і моделі Джіджі Хадід, яка розкритикувала захід, але в пості знову дорікнув сім'ї колишньої дружини Кім Кардаш'ян. Музикант заявив, що члени сімейства не дозволили йому бути присутнім на вечірці, що відбулася з нагоди дня народження дочки Чикаго на початку цього року.

- Цікаво, якими були думки Джіджі та Венери, коли я не знав, де знаходиться моя дитина в день його народження? Габі сказала мені, що вона не згодна з цим (і це я говорю в хорошому сенсі). Вона сказала, що це було у її групових чатах, - відповів Каньє.

На захист сім'ї стала зірка реаліті-шоу та молодша сестра Кім Хлої Кардаш'ян. Бізнесвумен попросила Йе перестати брехати і залишити Кім у спокої.

- Так, я люблю тебе. Я не хочу робити це у соціальних мережах, але ти продовжуєш приносити це сюди. Ти батько моїх племінниць і племінників, і я намагаюся виявити повагу. Але, будь ласка, перестань знущатися з Кімберлі (Кім) і використати нашу сім'ю, коли ти хочеш відволіктися. Вже достатньо. Ти завжди точно знаєш, де твої діти, і ти хотів влаштувати окремі дні народження. Я бачила всі повідомлення, що підтверджують це. І коли ти передумав і захотів бути присутнім, ти прийшов. Як ти сам зазначив, вона дбає про ваших спільних дітей 80% часу. Будь ласка, дай їй спокій і сім'ю, щоб діти могли рости спокійно, - попросила Хлої.

У відповідь Вест опублікував скріншот коментаря Хлої, заявивши, що вона бреше. На думку репера, родина Кардаш'ян "викрала" Чикаго в день її народження, щоб дівчинка не побачилася з батьком. Йе додав, що пізніше подібна ситуація повторилася і перед днем народження сина Псалма.

На презентації нової колекції Yeezy у Парижі Каньє згадав дебютний показ бренду, після якого його розкритикували ЗМІ, пограбування ексдружини Кім у 2016 році і виступив із критикою на адресу бренду Gap, з яким раніше створював одяг. Перформанс артиста розкритикували у соцмережах. Зокрема, редактор відділу моди Vogue Габріелла-Карефа Джонсон заявила, що "трюк" репера на подіумі був "неймовірно безвідповідальним" та "чистим насильством". Причиною для критики став вихід Веста у футболці White Lives Matter - переінакшене гасло руху із захисту прав афроамериканців Black Lives Matter.

Співак та бізнесвумен розлучилися рік тому, проте розійтися на добрій ноті і без скандалів для сім'ї не змогли. У чому експодружжя звинувачують одне одного в соцмережах, читайте тут.

Фото: instagram.com/kanyewest

Фото: instagram.com/kanyewest

Фото: instagram.com/kanyewest

Фото: instagram.com/kanyewest

Новини по темі: Кім Кардашьян Каньє Уест