Завантажити ще

Зірка "Будиночка на щастя" Костянтин Войтенко розлучився з дружиною

Зірка
Фото: instagram.com/kostiantynvoitenko

Зірка серіалів "Будиночок на щастя" та "Коли ми вдома" Костянтин Войтенко розлучився з дружиною хореографом Валентиною Войтенко після семи років шлюбу. Про це екскохана артиста повідомила в Instagram, зазначивши, що повертає собі дівоче прізвище.

- Я повертаю своє дівоче прізвище - Марініна. Чому? Бо ера життя Валентини Войтенко добігла кінця. Час прощатися. Я більше не дружина Кості. І не хочу носити його прізвище. Напевно, це останній з етапів від’єднання, яких вже відбулося чимало. Зустрічайте та запам’ятовуйте, Валентину Марініну. Хвилююче, - зазначила танцівниця.

У 2021 році в ефірі "Танців з зірками" Войтенко зізнався, що пара була на межі розлучення і не жила разом. У відповідь на це Валентина в соцмережах попросила продюсерів і сценаристів не вплутувати її в історію проєкту, проте напередодні фіналу шоу все ж таки прийшла та підтримала коханого.

Раніше актор та кінорежисер Сільвестр Сталлоне помирився з дружиною через місяць після того, як вона подала на розлучення. Причина розриву пари була невідома, однак у документах Дженніфер зазначала, що «шлюб між сторонами безповоротно зруйнований». Ходили чутки, що причиною для розлучення пари стало татуювання з собакою, яке актор набив на руці замість зображення дружини. Проте, сам Сталлоне заявив, що це все вигадки.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @valya.marinina

Новини по темі: Розлучення Актори