Завантажити ще

Ведучий Слава Дьомін про дитинство: Мене били до ран та крові

Ведучий Слава Дьомін про дитинство: Мене били до ран та крові
Фото: instagram.com/slavademin_official

Український радіо- та телеведучий Слава Дьомін у соцмережах поділився болючими спогадами дитинства, пов'язаними з його мамою. Шоумен розповідав, що родичка неодноразово піднімала на нього руку, а через багато років подала на нього до суду і вимагає аліменти. У Instagram Дьомін додав, що навіть зараз, коли йому виповнилося 38 років і він має свого сина, мати продовжує залишатися аб'юзером.

– У нас складні стосунки вже 25 років. Вперше я пішов з дому у 13 років. Але мене швидко повернули. Мама працювала в управлінні внутрішніх справ, і в дитинстві я її боявся. Били мене за все. І навіть для профілактики. Вузьким ремінцем, шлангом від пральної машини тощо. Били до ран і крoвi. Одного разу мене відправили виносити сміття, а додому не впустили. Для профілактики... Напевно, таким чином мама проявляла любов. Думала, що силою можна заробити повагу. Але я не поважав її, а тільки боявся. До того часу, доки не став самостійним. Мені вже 38, а моя мама й досі аб'юзер, – розповів ведучий.

Слава додав, що не раз намагався налагодити стосунки з матір'ю, проте на свою адресу знову чув лише звинувачення.

-  І знову починалось повчання, звинувачення тощо. І тепер вона вирішила "отримати" мою любов ще більшою силою і шантажем. Подала до суду на аліменти. Абсурд? Так. Але це справа адвокатів. Мама у мене залишилась лише біологічна. Душевної мами немає. І ми не будемо йти одним шляхом, - уточнив він.

На думку Дьоміна, батьки, які піднімають руку на своїх дітей, насправді слабкі, оскільки застосовують силу та залякують тих, хто не зможе їм відповісти. Шоумен закликав підписників більше часу проводити зі своїми нащадками та бути для них найкращим другом.

- Цей пост не для того, щоб вам пожалітися. А для того, щоб деякі батьки зрозуміли, що є ще шанс налагодити зі своєю дитиною стосунки. Незалежно від віку. Адже ваші донька/син вас дуже люблять. Не вбивайте власноруч цю любов. Будьте найкращим другом. І тоді у нашому житті буде менше злих, закомплексованих людей, яким у дитинстві недодали батьківської любові та дружби. Немає поганих дітей. Є погані батьки. Нехай ви не підпадете під цей опис. Дякую, що дочитали пост до кінця, - підсумував телеведучий.

Раніше в інтерв'ю YouTube-каналу Dorotye Дьомін розповідав, що у 18 років він хотів позбавити мати батьківських прав, але пізніше передумав. Вже понад 5 років шоумен не підтримує стосунки з родичкою, вона спілкується лише з онуком.