Завантажити ще

Мама телеведучого Слави Дьоміна подала на нього до суду та вимагає аліменти

Мама телеведучого Слави Дьоміна подала на нього до суду та вимагає аліменти
Фото: instagram.com/slavademin_official

Український радіо- та телеведучий Слава Дьомін зізнався, що його мама подала на нього до суду. В одному з інтерв'ю шоумен розповів про тяжкі стосунки з родичкою – у дитинстві вона часто піднімала на нього руку. Зараз мама Дьоміна живе в Іспанії, і війна в Україні на їхнє спілкування ніяк не вплинула. За його словами, наразі жінка вимагає аліменти від знаменитого сина.

- З нею все гаразд, вона в Іспанії жила ще до війни. Мені здається, мама не може подавати до суду на сина, щоби отримувати аліменти... В Іспанії вона живе за щось. Тож працює, а просить аліменти в Україні. Дивно, тому над цим працює мій адвокат, – поділився Слава в інтерв'ю "Зірковому шляху".

Дьомін вперше розповів, що страждав від домашнього насильства в інтерв'ю YouTube-каналу Dorotye. За словами телеведучого, у 18 років він хотів позбавити матір батьківських прав. Понад 5 років шоумен не підтримує стосунки з родичкою, вона спілкується лише з онуком.

Славі 37 років. Він ведучий на радіостанції "Люкс FM" та ведучий шоу "Ранок з Україною". У січні 2021 року розлучився із дружиною Ксенією після 13 років спільного життя. Вони одружилися у квітні 2010 року після трьох з половиною років стосунків. Від цього шлюбу Дьомін має сина Владислава.

 

Новини по темі: Суд телеведучий