Завантажити ще

Екснаречена Кличка заявила, що він змусив її передати права опіки над дочкою

Екснаречена Кличка заявила, що він змусив її передати права опіки над дочкою
Фото: Джемаль Графиня/Getty Images

Екснаречена боксера Володимира Кличка актриса Хайден Панттьєрі заявила, що спортсмен змусив її відмовитися від дочки Кайї-Євдокії. За словами артистки, у 2018 році, коли вона намагалася впоратися з наркотичною залежністю, Кличко змусив її підписати договір про передачу прав повної опіки над дитиною. Під час інтерв'ю на шоу Джади Пінкетт Сміт Red Table Talk зірка назвала цей вчинок "самим несамовитим у її житті", пише People.

- Я збиралася зайнятися собою, я збиралася вилікуватися, а коли стане краще, вона зможе прийти до мене, і я зможу провести з нею час, але цього не сталося, - зазначила Хайден.

Панттьєрі додала, що боксер не залишив їй іншого вибору, як погодитись на його умови.

- Якби [Кличко] підійшов до мене і сказав: "Я думаю, через те, де ти зараз перебуваєш, і через твою боротьбу, яка в тебе є, було б добре, якби вона (Кайя. - Авт.) побула тут зі мною деякий час", я б сказала, що добре, це має сенс, я зрозуміла, я приїду туди, щоб відвідати і все в такому дусі. Через те, як це було зроблено, це дуже засмутило мене. Я маю на увазі, що це було найгірше підписання цих паперів, найгірша річ, яку мені колись доводилося робити у своєму житті.

В епізоді проєкту, який вийде в середу, Хайден розповіла, що почала вживати наркотики, коли їй було лише 15 років. Її залежність від шкідливих речовин та алкоголю посилилася, коли вона народила дочку у 2014 році. Після того, як акторка потрапила до лікарні, лікарі попередили Панеттьєрі - якщо вона не покінчить зі шкідливими звичками, то її печінка просто не витримає. У результаті артистка погодилася на лікування та провела вісім місяців у реабілітаційному центрі.

Хайден Панеттьєрі та Володимир Кличко були разом з 2009 року. У 2011-му пара розлучилася через напружені графіки, але через два роки знаменитості дали відносинам другий шанс і оголосили про заручини. За п'ять років стосунків Кличко так і не одружився з акторкою, яка у 2014 році народила дочку Кайю-Євдокію. Після розлучення пари спортсмен разом із спадкоємицею живуть в Україні. До війни Хайден часто літала до Києва для зустрічей із дочкою.