1 червня
Завантажити ще

Фронтмен Maroon 5 Левін спростував роман із 21-річною моделлю: Переступив межу

Фронтмен Maroon 5 Левін спростував роман із 21-річною моделлю: Переступив межу
Фото: Sussman/Getty Images для Baby2Baby

Фронтмен гурту Maroon 5 Адам Левін спростував роман із 21-річною американкою, яка злила в мережу їхнє листування. Артист заявив у Instagram, що переступив межу, фліртуючи в соцмережах, проте жодних стосунків на стороні не мав.

- Зараз про мене багато говорять, і хочу прояснити ситуацію. Я виявив недалекоглядність, спілкуючись з кимось, крім моєї дружини, у будь-якому вигляді флірту. У мене не було роману, проте я переступив межу в сумний період мого життя, - визнав Левін.

За інформацією People, музикант не хоче розлучення і зараз намагається загладити свою провину перед дружиною Бехаті Прінслу, але її засмутили його вчинки.

- У деяких випадках це було недоречним; я переглянув це і зробив активні кроки для виправлення ситуації з моєю сім'єю. Моя дружина і моя сім'я - це все, про що я дбаю в цьому світі. Бути настільки наївним і дурним, щоб ризикувати єдиним, що дійсно має для мене значення, було найбільшою помилкою, яку я коли-небудь міг зробити. Я ніколи не зроблю її знову. Я беру на себе всю відповідальність. Ми пройдемо через це. І ми пройдемо через це разом, – підсумував Адам у своїй заяві.

Напередодні Instagram-модель Самнер Стро заявила про інтрижку з одруженим Левіном, показавши скріншот їх листування. Самнер також зізналася, що музикант запитував у неї, чи може він назвати свою майбутню дитину її ім'ям.

Раніше артист і його дружина, модель Victoria's Secret, Бехаті Прінслу підтвердили, що чекають на третю дитину. У пари є дві дочки – 4-річна Гео Грейс та 5-річна Дасті Роуз. Прінслу і Левін разом понад 10 років, 8 з яких живуть в офіційному шлюбі.

Фото: instagram.com/adamlevine

Фото: instagram.com/adamlevine

Новини по темі: Зірки Відносини