21 травня
Завантажити ще

Переможниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова повінчалася з чоловіком

Переможниця
Фото: viva.ua

Переможниця "Танців із зірками" Ілона Гвоздьова повінчалася із чоловіком Іваном Хом'ячуком після восьми років шлюбу. Подружжя планувало повінчатися на день річниці - 7.09, проте пізніше змінили дату на 9.09. Знімки з церемонії пари у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі опублікував журнал Viva!

– Ми з коханим не випадково обрали дату 9.09.22 – це дуже важливий для нас день, день народження нашої дочки Рії (Валерія. – Авт). Наша маленька принцеса та чарівний принц-синуля супроводжували нас на нашому весіллі. Це було так зворушливо, – розповіла виданню Гвоздьова.

Для вінчання танцівниця обрала білу сукню з вишивкою від українського дизайнера Оксани Мухи та довгу фату, а її чоловік одягнув синій костюм.

– Хотілося легкості, української душі, наповненості. І я її знайшла, мою ідеальну невагому білосніжну красуню. Я обрала сукню бренду Оксани Мухи, – зазначила хореограф.

Гвоздьова та її чоловік Іван разом понад 14 років. Пара виховує двох дітей - дочку Валерію та сина Домініка. Хореограф брала участь у "Танцях із зірками" чотири рази. У 2011 році її партнером по шоу був співак Олександр Кривошапко, у 2018-му - гуморист Ігор Ласточкін, з яким Ілона стала переможцем шоу. У 2019 році вона танцювала у парі з телеведучим Володимиром Остапчуком, а 2020-го – з шоуменом Дмитром Танковичем.

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

 

Новини по темі: Вінчання Ілона Гвоздьова