21 травня
Завантажити ще

Instagram-модель розповіла про інтрижку з одруженим солістом Maroon 5 Левіном

Instagram-модель розповіла про інтрижку з одруженим солістом Maroon 5 Левіном
Фото: Кевін Вінтер/Getty Images

Instagram-модель Самнер Стро заявила про інтрижку з одруженим фронтменом групи Maroon 5 Адамом Левіном. У TikTok 21-річна манекенниця розповіла, що познайомилася з музикантом у соцмережах близько року тому та показала скріншот листування з артистом. Судячи з фото, пізніше Левін і Стро побачилися наживо.

- Це дійсно нереально, наскільки ти страшенно гаряча. Це зносить мені дах. Наживо ти в 50 разів сексуальніше. І я теж, - зазначено у передбачуваному повідомленні від музиканта на скріншоті.

Як пояснила Стро, вона виступила з даною заявою, оскільки раніше поділилася деякими листуваннями з друзями і один із них вирішив заробити на цьому, продавши їх таблоїду.

- Я просто збираюся "зірвати пластир..." У мене був роман із чоловіком, який одружений з моделлю Victoria's Secret, - сказала вона, перш ніж повідомити про Левіна. - Я нерозважливо відправила кілька скріншотів кільком друзям, яким, як мені здавалося, я довіряла, і один з них спробував продати їх таблоїду - і ось я тут. Усвідомлені люди спробують заповнити прогалини безліччю неправдивих припущень. Я не відчуваю, що роблю ласку, враховуючи те, яким чином це мало статися. Мені багато що доведеться переварити, але я сподіваюся, що принаймні правда, яка стала відома, може принести користь.

Самнер також зізналася, що не спілкувалася з музикантом кілька місяців, а пізніше він сам написав їй, уточнивши, чи може він назвати свого майбутнього сина таким самим ім'ям, як і в неї.

- Серйозне питання. У мене буде ще одна дитина, і якщо це буде хлопчик, я дуже хочу назвати його Самнером. Ти не проти? Настільки серйозно, - сказано у повідомленні.

Адам Левін поки не дав жодних коментарів щодо скандалу. Два тижні тому артист і його дружина, модель Victoria's Secret Бехаті Прінслу, підтвердили, що чекають на третю дитину. У пари також є двоє дочок: 4-річна Гео Грейс та 5-річна Дасті Роуз.

Прінслу та Левін одружилися у 2014 році після двох років стосунків. До шлюбу з моделлю Левін зустрічався з багатьма красунями - Джесікою Сімпсон, Ганною В'яліциною, Марією Шараповою, Кемерон Діас та колишнім редактором журналу Vogue Джейн Херман. На честь останньої музикант назвав дебютний альбом гурту Maroon 5 "Пісні про Джейн".

@sumnerstroh embarrassed I was involved wa man with цей ранок ланок remorse and respect. #greenscreen ♬ original sound - Sumner Stroh

Новини по темі: Maroon 5 Відносини